Reklama

Reklama

Tylko u nas

Kasia Warnke przeszła poważną operację. "To się tak kończy niestety"

Katarzyna Warnke (45 l.) to jedna z bardziej znanych aktorek w Polsce. Niestety, ostatnie miesiące nie były dla aktorki zbyt łaskawe. Rozstanie z mężem oraz pobyt w szpitalu z pewnością odcisnęły na niej piętno. Gwiazda postanowiła jednak pojawić się na jednej z branżowych imprez i opowiedziała nam, dlaczego zdecydowała się na trudną operację.

Katarzyna Warnke jakiś czas temu wylądowała w szpitalu. Jej fani byli tym faktem przerażeni i dopytywali, co stało się gwieździe. Okazuje się, że aktorka była tam z powodu planowanej od jakiegoś czasu operacji kolana. W najnowszym wywiadzie opowiedziała nam, dlaczego zdecydowała się wykonać zabieg właśnie teraz.

Katarzyna Warnke opowiedziała o operacji

Katarzyna Warnke wyjawiła nam, dlaczego zdecydowała się wykonać zabieg właśnie teraz. Jej odpowiedź może niektórych zaskoczyć. Dowiedzieliśmy się także, jak doszło do tego, że aktorka musiała zdecydować się na ingerującą w jej ciało operację.

Reklama

"Ja jestem po operacji kolana. Takiej właściwie podwójnej. Kiedyś szarżowałam na nartach i to się tak kończy niestety" - powiedziała Warnke.

Postanowiliśmy zapytać o to, czy aktorka planowała pobyt w szpitalu, czy była to nagła sytuacja. Okazuje się, że do wypadku doszło już kilka lat temu, jednak Kasia dopiero teraz postanowiła wykonać operację i zawalczyć o lepsze zdrowie.

"To wydarzyło się dawno, to było pięć czy sześć lat temu i przyszedł teraz moment na operację" - wyjawiła Kasia Warnke.

Aktorka powiedziała nam, że termin operacji wybrała sama. Katarzyna dodała również, że specjalnie zdecydowała się na taki czas, by nie żałować, że nie może cieszyć się piękną pogodą.

"Wybrałam termin takiej szarej pogody. Takiego okresu, gdzie się nie żałuje. Tak sobie wyobrażam, że sobie wygodnie spędzę święta, że nie będę musiała za dużo pracować, bo nie mogę. Taki wybór" - powiedziała w rozmowie z nami Katarzyna.

Dodatkowo aktorka opowiedziała nam, jak sobie radzi z opieką nad córeczką. Dziewczynka ma 3 lat, a jak wiemy, w tym wieku dzieci są bardzo ruchliwe.

"To jest duże wyzwanie w takim stanie nogi, natomiast mam fantastyczną pomoc mamy, jej partnera no i taty" - powiedziała nam aktorka.

Katarzyna Warnke rozstała się z Piotrem Stramowskim

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski poznali się na planie filmu "W spirali" z 2013 roku. Para 30 lipca 2016 roku wzięła ślub. Niespełna trzy lata później małżeństwo poinformowało o tym, że spodziewa się dziecka.

W październiku 2022 roku para podzieliła się smutnymi informacjami, że kończy swój wieloletni związek. Zarówno Piotr, jak i Kasia dodali na swoich instagramowych kontach informację o zakończeniu relacji.

"To decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie" - napisali w internetowym oświadczeniu.

Zobacz też:

Kasia Warnke zdradzona. Potwierdziła swoje przypuszczenia!

Wskazują, że to powód rozstania! Warnke i Stramowski nie podołali?

W noc rozstania Warnke i Stramowski dziwnie się zachowywali. Aż zrobili im zdjęcia.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Warnke

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy