Reklama
Reklama

Wakacyjna Trasa Dwójki w Łomży. Publiczność rozgrzała Etiennette Wiśniewska i... kreacja Izabeli Krzan!

Za nami kolejny koncert z cyklu Wakacyjnej Trasy Dwójki. Tym razem "Folk Festiwal" odbył się w Łomży. Na scenie pojawiły się oczywiście same gwiazdy, w tym m.in. Zenek Martyniuk, Patrycja Runo i Bayer Full. Było naprawdę gorąco. Zobaczcie zdjęcia z imprezy!

Wakacyjna Trasa Dwójki odwiedza Łomżę

Cykliczna impreza Telewizji Polskiej zawitała do kolejnego miasta. Tym razem w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki w Łomży odbył się Folk Festiwal, na którym wystąpiły największe gwiazdy muzyki tanecznej i rozrywkowej.

Do zabawy licznie zgromadzoną publiczność porwali Michał Wiśniewski, Patrycja Runo, Mariusz Kalaga oraz Sławomir Świerzyński i jego zespół Bayer Full.

Wydarzenie poprowadzili Izabela Krzan i Norbi oraz Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

Reklama

Widzów najbardziej zaskoczyli goście Michała Wiśniewskiego. Lider Ich Troje wystąpił na scenie razem z... córką Etiennette i byłą żoną  - Anną Świątczak. Trio zaśpiewało między innymi przebój "Zawsze z Tobą chciałbym być".

Była partnerka wokalisty po dziesięcioletniej przerwie ponownie dołączyła do jego zespołu i jest obecnie stałym członkiem grupy "Ich Troje".

Nastoletnia córka Wiśniewskiego i Anny Świątczak coraz częściej pojawia się na scenie. Czyżby to była zapowiedź kolejnej wielkiej kariery muzycznej?

Poniżej możecie zobaczyć jak prezentowali się wykonawcy podczas występów na imprezie w Łomży:

Zobacz też:

Wiśniewski zaatakował Prokopa za wywiad sprzed lat. Dziennikarz ostro odpowiada

Michał Wiśniewski i Magda Femme nie spotkają się na jubileuszu Ich Troje

Jacek Łągwa wspomina przeszłość w książce "Ich Troje, Biografia". Gdzie trzymał pieniądze?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama