Reklama
Reklama

W pewnym momencie nic już nie pomagało. Janachowska przekazała najnowsze wieści o zdrowiu

Izabela Janachowska jakiś czas temu mocno zaniepokoiła fanów informacją, że znalazła się w szpitalu. Na szczęście lekarze otoczyli ją odpowiednią opieką i po kilku dniach mogła wrócić do domu. Nie oznacza to wcale, że zupełnie pozbyła się problemów. Teraz na Instagramie przekazała najnowsze wieści o swoim zdrowiu.

Trudne chwile w życiu Janachowskiej

Wielu osobom wydawało się, że Izabela Janachowska ma życie jak z bajki i omijają ją wszelkie problemy. Jednak choć gwiazda wiedzie dostatnie życie u boku męża milionera, to nie oznacza to, iż nie dopadają ją kłopoty życia codziennego.

Na początku sierpnia Janachowska zaczęła odczuwać dolegliwości zdrowotne, które w pewnym momencie stały się tak uciążliwe, że gwiazda nie potrafiła sobie z nimi poradzić. Wówczas udała się do lekarza, który skierował ją do szpitala.

Reklama

I choć mogła wrócić do domu po kilku dniach, to przeżyła ogromny stres, a na dodatek czekała ją dalsza diagnostyka i leczenie.

Gwiazda nie chciała zdradzać, co dokładnie jej dolegało. Zdradziła jedynie, że miała okropny ból głowy, którego nie dała rady zwalczyć lekami, do tego pojawiły się problemy z pamięcią i mroczki przed oczami.

Janachowska przekazała nowe wieści o samopoczuciu

Obecnie Izabela Janachowska przebywa na rajskich wakacjach z mężem i synkiem. Jako że ma teraz sporo wolnego czasu, zorganizowała dla fanów serię pytań i odpowiedzi. Fani nie mogli nie zapytać właśnie o zdrowie.

Gwiazda na szczęście zapewniła, że czuje się już dużo lepiej, a leczenie idzie w dobrym kierunku.

"Na razie wszystko pod kontrolą. Ostatnie wyniki badań były pozytywne, jest progres w kierunku pełnego wyzdrowienia przy pomocy leków" - wyznała, dodając, że na szczęście najprawdopodobniej udało jej się uchronić przed poważniejszymi zabiegami.

Jednak nie wszystko nadal jest tak, jakby sobie tego życzyła. Janachowska wyznała, że wciąż nie umie radzić sobie ze stresem, który powoduje u niej bezsenność.

"Ze stresem ostatnio nie radzę sobie w ogóle. Bardzo słabo śpię albo w ogóle nie śpię, przez co czuję się dosyć osłabiona. A z drugiej strony boję się wziąć jakiekolwiek suplementy na lepsze spanie" - powiedziała.

Życzymy dużo zdrowia!

Zobacz też:

Izabela Janachowska niezwykle poruszona. Wyznanie matki Kacpra łapie za serce

Izabela Janachowska ma zaledwie 14 dni, by wyjść z tej sytuacji z twarzą

Taniec zdegustował pannę młodą. Będzie awantura w "Ślubnym pogotowiu Izabeli Janachowskiej"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Janachowska-Jabłońska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy