Reklama
Reklama

Izabela Janachowska ma zaledwie 14 dni, by wyjść z tej sytuacji z twarzą

Miłość Oli i Marcina jest dowodem na to, że prawdziwe uczucia potrafią pokonać wszystkie przeciwności. Dzięki wsparciu Izabeli Janachowskiej i jej ekipy mają szansę zrealizować swoje marzenie o idealnym ślubie. Czy się uda?

Miłość jest kanwą najpiękniejszych historii. Taką historię przeżywają Ola i Marcin, których spontaniczna decyzja o ślubie stanowi wyzwanie dla ekipy "Ślubnego pogotowia" prowadzonej przez Izabelę Janachowską. Jak poradzić sobie z organizacją tak ważnego wydarzenia w tak krótkim czasie?

Zaledwie dwa tygodnie do ślubu!

Ola i Marcin to para, która postanowiła przysiąc sobie miłość po niezwykle krótkim czasie od pierwszego spotkania. Ich połączenie to dowód na to, że miłość nie zna granic ani czasu. Mimo życiowych trudności i niespodziewanych zwrotów akcji, obydwoje zdecydowali, że ich przyszłość leży w ich rękach. 

Reklama

Ola, po stracie poprzedniego męża i emigracji za pracą, wraz z czwórką dzieci, znalazła w Marcinie oparcie i wsparcie. Z kolei Marcin, samotny ojciec z pasją do muzyki, znalazł w Oli inspirację i towarzyszkę życia.

Ich historia rozpoczęła się 3 lata temu na portalu randkowym, a jedne walentynkowe życzenia skłoniły ich do spotkania, które zmieniło ich życie. Mimo krótkiego związku, postanowili skorzystać z tej szansy i wziąć ślub. Jednak zaledwie dwa tygodnie przed ceremonią zdali sobie sprawę z ogromu wyzwań stojących przed nimi.

Izabela Janachowska w akcji

Na ratunek przybywa Izabela Janachowska z ekipą "Ślubnego pogotowia". Czy ta doświadczona organizatorka wesel poradzi sobie z tak trudnym zadaniem w tak krótkim czasie? Odpowiedź na to pytanie przyniesie najbliższy odcinek programu

Nowy odcinek programu "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" już w niedzielę 10 września o godzinie 17:40 w Polsacie.

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy