Reklama
Reklama

Taniec zdegustował pannę młodą. Będzie awantura w "Ślubnym pogotowiu Izabeli Janachowskiej"

W trzecim odcinku ekipa „Ślubnego pogotowia Izabeli Janachowskiej” przyjeżdża do Myszkowa na zaproszenie Wiktorii i Piotra. Oboje marzą o ślubie i weselu jak z bajki. Pierwszy taniec jest dla Wiktorii bardzo ważnym elementem nadchodzącego wesela i ma na niego konkretną wizję. Tomasz Nakielski, choreograf i tancerz, ma jednak niestandardowy pomysł, który z miejsca skradnie serce pana młodego, ale wywoła kategoryczny sprzeciw Wiktorii. Co takiego zaproponuje ekspert? I czy wraz z Piotrem zdołają przekonać do tego Wiktorię?

Historia Wiktorii i Piotra

Wiktoria i Piotr od zawsze mieszkali w niewielkim Myszkowie, ale ich drogi splotły się dopiero 5 lat temu na wyjeździe w góry ze wspólnymi przyjaciółmi. Przy pierwszym spotkaniu ich serca momentalnie zabiły mocniej i już do końca wycieczki nieustannie szukali ze sobą kontaktu. 

Po powrocie do rodzinnego miasta, przepełnieni nowymi, ekscytującymi emocjami, kontynuowali znajomość i szybko zrozumieli, że są sobie pisani. Mimo wyraźnej, 12-letniej różnicy wieku, stworzyli niezwykle mocną, dojrzałą relację. Nawet przeciwności losu związane z wymagającą pracą Piotra nie zdołały ich od siebie oddalić. 

Reklama

Teraz, gdy zbliża się ich wymarzony ślub, Wiktoria i Piotr muszą stawić czoła trudnościom finansowym, które pojawiły się w związku z nagłą utratą długoletniej pracy przez Wiktorię. Jednak determinacja panny młodej nie pozwoliła na rezygnację z marzeń o tym wyjątkowym dniu. 

Czy Izabela Janachowska zdoła sprostać sprecyzowanym oczekiwaniom Wiktorii? Czym zostanie zaskoczona dekoratorka Izabela Kurdyła? I na co kategorycznie nie zgodzi się panna młoda?

Pierwszy taniec Wiktorii i Piotra

Pierwszy taniec jest dla Wiktorii bardzo ważnym elementem nadchodzącego wesela i ma na niego konkretną wizję. Marzy o romantycznej choreografii z widowiskowymi podniesieniami i efektem wow. Tomasz Nakielski, choreograf i tancerz, prywatnie partner Daniela Qczaja, ma jednak niestandardowy pomysł, który z miejsca skradnie serce pana młodego, ale wywoła kategoryczny sprzeciw Wiktorii. Co takiego zaproponuje ekspert? I czy wraz z Piotrem zdołają przekonać do tego Wiktorię? Zobaczcie przedpremierowy fragment z nadchodzącego odcinka!

Nowy odcinek programu "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" już w niedzielę 17 września o godzinie 17:40 w Polsacie!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama