Reklama
Reklama

Izabela Janachowska niezwykle poruszona. Wyznanie matki Kacpra łapie za serce

Izabela Janachowska wraz ze swoją ekipą w najnowszym odcinku "Ślubnego pogotowia" odwiedzi Radom. Historia Ani i Kacpra poruszy widzów. Izabela Janachowska nie mogła przejść obojętnie, kiedy usłyszała, jak silne więzi łączą zakochanych. Ważną rolę w tym związku odgrywa też... mama Kacpra.

W czwartym odcinku Różowy Wedding Bus "Ślubnego pogotowia Izabeli Janachowskiej" przyjeżdża do Radomia na zaproszenie Ani i Kacpra. Izabela Janachowska po kilku rozmowach z zakochanymi i ich bliskimi weźmie sprawy w swoje ręce. Czego uda się jej dokonać?

"Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej". Kacper i jego mama

Kacpra i jego mamę łączy piękna, niezwykle mocna więź. Ta wyjątkowa relacja wynika nie tylko z tego, ze Pani Małgorzata samodzielnie wychowała syna. Kacper jest niezmiernie wdzięczny swojej mamie, że zadała sobie wiele trudu, by dziś mógł cieszyć się pełnią życia. Jako osoba z poważną chorobą genetyczną wymagał znacznie więcej opieki i poświęcenia ze strony Pani Małgorzaty. I to dzięki jej niestrudzonej pracy i ogromnemu zaangażowaniu Kacper jest dziś silnym, kochającym mężczyzną. 

Reklama

"Kacper powiedział mi wprost, że pani ocaliła mu życie" - zwróciła się Janachowska do matki Kacpra.

"Taka rola każdej matki. Każda by ocaliła własnemu dziecku życie" - odpowiedziała bez wahania pani Małgorzata.

"Pani poświęciła dobry kawał życia swojemu dziecku. Ciekawa jestem jak bardzo pani musiała zrezygnować z siebie, żeby jemu to dać" - dopytywała Izabela.

"Ze wszystkiego, ze wszystkiego się rezygnuje. (...) Żałuję jedynie, że Kacper nie miał wspaniałego ojca" - odparłą ze łzami w oczach matka Kacpra.

"Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej". Kacper i Ania

Związek Ani i Kacpra to doskonały przykład na to, że stara miłość nie rdzewieje, a przeciwieństwa się przyciągają. Ona temperamentna, on zazwyczaj stonowany i rozważny. Poznali się 15 lat temu i już wtedy mieli się ku sobie. Jednak, jak to w życiu bywa, ten pierwszy, nastoletni związek nie przetrwał próby czasu. Gdy Ania wyjechała z rodzinnego Radomia, kontaktowali się ze sobą już tylko sporadycznie.

Na szczęście, po jej powrocie do miasta, znów się odnaleźli, a dawne uczucia odżyły. Minęło już 4 lata, odkąd są razem i otwarcie mówią, że od dawna czują się jak rodzina. Aniia i Kacper początkowo nie przywiązywali dużej wagi do ślubu. Jednak postanowili sformalizować związek z uwagi na chorobę mężczyzny. Kacper choruje na hemofilię, a dopełnienie formalności miało ułatwić Ani dostęp do informacji medycznych w przypadku pogorszenia jego stanu zdrowia.

Jednak z biegiem czasu Ania i Kacper zdali sobie sprawę, że ten dzień jest dla nich niezwykle ważny, a pragmatyczne podejście odeszło w niepamięć. Dziś marzą o niezapomnianej, pięknej uroczystości. Dlatego postanowili wezwać Izabelę Janachowską i jej ekipę.

„Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” przybyło na pomoc

Czy wybrana wcześniej przez Anię suknia ślubna będzie pasować do eleganckiego przyjęcia? Jakie cele postawiła sobie panna młoda przed ślubem? I jaki gość specjalny pomoże jej w ich osiągnięciu? Przekonacie się już w najbliższą niedzielę!

Kolejny odcinek programu "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" już w niedzielę 24 września o godzinie 17:40 w Polsacie!

Zobacz też:

Wiktoria tuż przed ślubem otrzymała przykre wieści. Potrzebna była pomoc

Izabela Janachowska ma zaledwie 14 dni, by wyjść z tej sytuacji z twarzą

Taniec zdegustował pannę młodą. Będzie awantura w "Ślubnym pogotowiu Izabeli Janachowskiej"

Izabela Janachowska pomoże kolejnym przyszłym parom młodym. Casting do "Ślubnego pogotowia" trwa

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy