Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Viola Kołakowska na randce z młodym barmanem? Tygodnik opublikował zdjęcie

Pierwszy raz paparazzi natknęli się na nich kilka tygodni temu. Dziś okazuje się, że to nie był przypadek. Violetta Kołakowska (40 l.) inwestuje uczucia w nową relację.

Modelka po rozstaniu z Tomkiem Karolakiem najwyraźniej uznała, że 40. urodziny to doskonały moment, by przeprowadzić w życiu rewolucję. Postanowiła zmienić zawód (chce być projektantką wnętrz) i postawiła na nowe przyjaźnie.

Odkąd rozstała się z popularnym aktorem - ojcem dwójki swych dzieci - widywana jest z niespełna 30-letnim barmanem, przez znajomych nazywanym Liskiem. Mimo to Kołakowska z jakiegoś powodu bardzo się pilnuje, żeby publicznie nie okazywać przyjacielowi uczuć.

On zaś nieco dziwnie reaguje na jej byłego faceta. - Gdy na horyzoncie pojawił się samochód marki, którą jeździ Karolak, nowy chłopak Violki zniknął za rogiem ulicy i wrócił dopiero wtedy, gdy uznał, że nie zostanie z nią zauważony - mówi "Twojemu Imperium" świadek całej sytuacji, dodając, że często widuje tych dwoje na Saskiej Kępie w Warszawie, gdzie mieszka modelka.

Reklama

Mamy nadzieję, że Violetta odnajdzie w końcu upragnioną małą stabilizację.

***

Zobacz więcej materiałów o gwiazdach:

Twoje Imperium

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje