Reklama
Reklama

Viki Gabor jako Ariana Grande oraz Karolina Pisarek jako... Young Leosia. Będzie się działo!

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" stawia kolejne wyzwania przed uczestnikami. W najnowszym odcinku Viki Gabor wcieli się w swoją idolkę Arianę Grande, a Karolina Pisarek wykona rapowany utwór Young Leosi. Jesteście ciekawi, jak sobie poradzą?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" na antenie Polsatu to nie tylko dobra zabawa i zaskakujące metamorfozy, ale również ogromne wyzwania dla uczestników. Przed Viki Gabor i Karoliną Pisarek sporo pracy, ponieważ ich repertuar nie należy do najłatwiejszych! 

Co więcej, Karolina nie jest tak profesjonalnie przygotowana do zadania, jak Viki, która przecież śpiewaniem zajmuje się na co dzień. Tym bardziej widzowie już zacierają ręce na ich występy.

Reklama

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Karolina Pisarek jako Young Leosia

Karolina Pisarek wystąpi jako Young Leosia, czyli najbardziej popularna raperka młodego pokolenia. Wykona słynną piosenkę "Szklanki", która była swoistym "hymnem" czasów pandemii koronawirusa. 

Modelka z pewnością wprowadzi całe studio w iście imprezowy nastrój. Co na to jurorzy? 

"Wyszło to świetnie, miałaś w tym dużo swojej naturalnej, młodzieńczej energii, takiej jaką ma Young Leosia"  - dodała Katarzyna Skrzynecka.

Viki Gabor jako Ariana Grande w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Viki Gabor wcieli się z kolei w swoją idolkę, Arianę Grandę. Na scenie zaśpiewa piosenkę "7 rings" i rozbuja całe studio! Mimo że to zagraniczny repertuar, młoda piosenkarka świetnie radzi sobie z językiem angielskim. 

"To jest wbrew poziom bardzo trudny repertuar! Niby proste, a bardzo trudne. To był naprawdę dobry występ!" - podsumował natomiast Michał Wiśniewski.

Oglądajcie dziewczyny już dziś o 20:00 w Polsacie! A my trzymamy za nie kciuki!

Zobacz też:

Beata Kozidrak będzie zamiatać ulice? Prokuratura chce surowo ukarać piosenkarkę

Jakimowicz po skandalu trafił do szpitala. Konieczna operacja

Matura 2022: Arkusz CKE i odpowiedzi z matematyki

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama