Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Victoria funduje siostrze wesele

Victoria Beckham zaproponowała, że zorganizuje i sfinansuje całą imprezę weselną swojej młodszej siostry Louise, która 27 grudnia poślubi maklera giełdowego Darrena Flooda. Zapłaci za wszystko ponad 50 tysięcy funtów.

"Victoria powiedziała Louise, że koszty nie mają dla niej znaczenia i, że będzie to prezent od niej na Boże Narodzenia. Louise bardzo się wzruszyła" - powiedziała osoba z kręgu gwiazdy dziennikarzowi brytyjskiej gazety "The Sun".

Reklama

Victoria zamierza zorganizować wystawne przyjęcie weselne w swojej posiadłości zwanej "Beckingham Palace" w Hertfordshire w Anglii. Była piosenkarka podobno poprosiła już znaną projektantkę Verę Wang, która stworzyła jej suknię ślubną, gdy gwiazda wychodziła za mąż w 1999 roku, o zaprojektowanie sukni także dla Louise.

Jednak podobno hojność przyszłej szwagierki wcale nie spodobała się Floodowi, który zamierzał sam sfinansować swoje wesele.

"On naciska na to, by mógł sam za wszystko zapłacić, do dlatego cieszy się takim uznaniem wśród rodziny swojej narzeczonej. Jednak prawda jest taka, że z Victorią praktycznie nie da się wygrać" - wyjaśnił informator "The Sun".

Siostra gwiazdy nie po raz pierwszy stanie na ślubnym kobiercu w jej imponującej posiadłości. Louise brała już tam ślub w 2002 roku, jednak jej małżeństwo rozpadło się pięć lat później.

Dowiedz się więcej na temat: Victoria Beckham

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje