Reklama
Reklama

Urszula nie wytrzymała i wyrzuciła męża z domu. Wszystko wyjawiła

Urszula Kasprzak (62 l.) to jedna z najbardziej znanych wokalistek w Polsce. 62-latka miała bardzo burzliwe życie prywatne. Przez pewien czas spotykała się z muzykiem Pawłem Markowskim, jednak za mąż wyszła za Stanisława Zybkowskiego, z którym doczekała się syna. Niestety w 2001 roku Stanisław przegrał walkę z rakiem. Wokalistka znalazła ukojenie w ramionach swojego menadżera Tomasza Kujawskiego, z którym ma syna Szymona. Ten związek niestety nie należał do szczęśliwych.

Urszula Kasprzak i Tomasz Kujawski wzięli ślub. Niestety ich szczęście nie trwało zbyt długo, ponieważ po jakimś czasie Tomasz uzależnił się od alkoholu i narkotyków. Wokalistka postanowiła opowiedzieć o dramacie w swojej biografii pt. "Urszula".

Urszula szczerze o drugim mężu: "Pogrążał się w sobie i uzależnieniach"

Kiedy na rynku ukazała się książka biograficzna Urszuli, światło dzienne ujrzało parę głęboko skrywanych tajemnic. Okazuje się, że drugi mąż wokalistki zmagał się z uzależnieniem od alkoholu oraz narkotyków. Piosenkarka w książce opowiedziała, że Tomasz po jakimś czasie przestał nad sobą panować i zatracił się w uzależnieniu.

Reklama

Kasprzak nie zdawała sobie sprawy z tego, że problem uzależnienia jej męża jest tak duży. Przez lata tłumaczyła go i ukrywała prawdę przed światem.

W książce Urszula wspomniała również, że decyzja o wyrzuceniu męża z domu dużo ją kosztowała. Po latach oboje mogą tylko być wdzięczni z takiego obrotu spraw, ponieważ dalej są razem. Tym razem bez uzależnienia.

Zobacz też:

Zagoniona Gonia Rozenek WALCZY Z CZASEM: pazury, siłownia, fryzjer. Efekt końcowy zadziwiający

Ewa Chodakowska nauczy, jak prowadzić biznes. Wydała poradnik
Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Urszula | Urszula Kasprzak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy