Reklama
Reklama
Tylko u nas

Urbańska opowiedziała, co Józefowicz robi w święta! "Zawsze to nagrywam" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Natasza Urbański w rozmowie z Pomponikiem opowiedziała, jak spędza święta ze swoją rodziną. Przyznała, że uwielbia ten czas i cały rok wyczekuje grudnia. Jakie tradycje kultywuje jej rodzina?

Natasza Urbańska o Świętach Bożego Narodzenia w swoim domu

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz od 2008 roku są szczęśliwym małżeństwem. Para doczekała się córki, Kaliny, która ma już 14 lat. Mimo licznych plotek o ich związku i doniesieniach o kryzysach, wciąż trwają razem. 

Reklama

Tancerka przyznała w rozmowie z Pomponikiem, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Nie dziwi zatem fakt, że uwielbia Święta Bożego Narodzenia. "Pod Warszawą, w naszym domu, spotkamy się z całą naszą rodziną. Jest jeden taki dzień, kiedy wszyscy zjeżdżają do nas i jest tłok, zamieszanie, szukanie prezentów" - mówi Natasza Urbańska naszemu reporterowi.

Natasza Urbańska o rodzinnych tradycjach

Przyznała, że w tym roku już nie będzie udawania, że Święty Mikołaj zostawił prezenty, ponieważ jej córka jest już na tyle duża, że przestała w niego wierzyć. "Czekamy bardzo na ten nasz czas, żeby usiąść sobie przy stole, porozmawiać, popatrzeć sobie w oczy, poczytać sobie w ciszy, bez siedzenia w telefonach" - podkreśla i dodaje, że w jej domu nie wolno używać telefonów podczas Wigilii. 

Natasza zdradziła nam, że prezenty co roku rozdaje jej mąż, Janusz Józefowicz. Robi to w bardzo zabawny sposób... "Mikołaj, w tym przypadku mój mąż, rozdaje te prezenty i śmieszne jest, bo zawsze zagląda do każdego i wyjmuje. Ja mówię: Janusz nie wyjmuj, to nie dla ciebie! Zawsze to nagrywam, bo to są fajne wspomnienia". 

Co jeszcze powiedziała Natasza Urbańska? Sprawdźcie w naszym materiale wideo poniżej.

***

Zobacz także: 

Natasza Urbańska już szykuje się do świąt. Janusz Józefowicz będzie Mikołajem!

Natasza Urbańska pokazała córkę. 13-latka ma kolczyk w nosie

Natasza Urbańska pozuje w uwodzicielskich koronkach. Biust na wierzchu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska | Janusz Józefowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy