Reklama
Reklama

Natasza Urbańska we wspólnej reklamie córką. Wyrosła na piękność z... kolczykiem w nosie

Natasza Urbańska (45 l.) ostatnio nie próżnuje. Gwiazda bierze udział w sesjach zdjęciowych, a także reklamuje wiele produktów na swoim instagramowym koncie. Niedawno postanowiła pochwalić się przedsięwzięciem, w którym bierze udział ze swoją 13-letnią córką. Sprawdźcie, czy dziewczynka jest podobna do znanej mamy.

Nataszę Urbańską na samym instagramowym koncie obserwuje ponad 156 tysięcy osób. 45-latka może więc uważać się za pełnoprawną influencerką. Natasza coraz chętniej podejmuje się reklamowania różnych produktów. Niedawno oraz i jej córka postanowiły wziąć udział w reklamie polskiej sieciówki.

Natasza Urbańska z córką reklamują sieciówkę

Natasza Urbańska oraz Janusz Józefowicz doczekali się córki. Jak się okazuje, śliczna 13-latka już wchodzi w świat polskiego show-biznesu. Kalina chyba chce iść w ślady mamy, ponieważ niedawno dołączyła do obsady musicalu "Metro" w teatrze muzycznym "Studio Buffo".

Reklama

Dziewczynka doskonale odnajduje się również w roli modelki. Niedawno wzięła udział w reklamie sklepu odzieżowego. Podczas sesji towarzyszyła jej Natasza. Na opublikowanych w sieci fotografiach widzimy uśmiechniętą Urbańską wraz z córką. 13-letnia Kalina na zdjęciach ma nawet kolczyk w nosie. Jej rodzice muszą być bardzo postępowi.

W sekcji komentarzy pojawiło się dużo miłych słów od fanów, jednak były też i takie, które nie pochwalały kolczyka w nosie 13-latki.

"Piękna mama i córka. Tylko gwoździe w nosie niepiękne. Szkoda"

"Najpiękniejsze księżniczki"

"Przepiękne"

Natasz Urbańska opowiada o swojej córce

Wszystko wskazuje na to, że Kalina Józefowicz pójdzie w ślady Nataszy Urbańskiej. Nastolatka od niedawna bierze udział w spektaklu "Metro", w którym pod okiem Janusza Józefowicza dawno temu debiutowała jej mama. W rozmowie z naszym portalem Natasza wyjawiła, czy jej córka dostała rolę "po znajomości".

"Obserwowaliśmy, na ile ona to poważnie bierze, a na ile jest to tylko "a, pośpiewam sobie", ale ona jednak bardzo się zaangażowała (...) Później były castingi (...) pojawiła się w tej grupie młodziaków i powolutku stawia swoje pierwsze kroki. To nie jest główna rola. "Metro" jest taką "wylęgarnią" talentów i takim pierwszym krokiem na scenie (...) i lekcją pokory" - wyjawiła nam Urbańska.
Zobacz też:

Halloween 2022: Gołe pachwiny, odsłonięte pośladki, lędźwie bez odzienia... Oto przebrania gwiazd!

Natasza Urbańska odsłoniła prawie wszystko. Spod koronek prześwitują nagie piersi

Natasza Urbańska przyznaje się do uzależnienia. Czy to szkodliwy nałóg?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska | Janusz Józefowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy