Reklama

Reklama

Reklama

Ulubienica Putina wygadała się o zdrowiu despoty i nie tylko... Trudno uwierzyć w te bzdury!

Władimir Putin (69 l.) 24 lutego, atakując niepodległą Ukrainę, ściągnął na siebie uwagę niemalże całego świata. Media na całym świecie plotkują o jego stanie zdrowia, a eksperci co chwilę donoszą, że kondycja despoty się pogarsza. Tym razem głos w sprawie postanowiła zabrać "caryca propagandy" w Rosji, Margarita Simonian. Jej słowa szokują!

Władimir Putin kilka miesięcy temu zmienił oblicze dzisiejszej Europy. Mimo że każdy wiedział, że sytuacja na Wschodzie robi się coraz goręcej, to niewielu brało pod uwagę to, że na ulice europejskich miast ponownie wyjadą czołgi.

Wojna w Ukrainie stała się jednak faktem i od 24 lutego Ukraińcy bronią swojej niezależności. Im dłużej trwa "specjalna operacja wojskowa", tym ciężej Rosjanom prowadzić retorykę zwycięzców, na której opiera się propaganda kremlowska.

Nie milkną również plotki o kiepskim stanie zdrowia Władimira Putina. Zachodni eksperci przekonują, że jego kondycja się pogarsza, a niektórzy idą nawet o krok dalej, twierdząc, że jego dni są już policzone.

Reklama

"Caryca propagandy rosyjskiej" szokuje podczas wystąpienia!

Innego stania jest "caryca rosyjskiej propagandy", naczelna telewizji RT, Margarita Simonian. Dziennikarka w programie Władimira Sołowjowa postanowiła opowiedzieć o spotkaniu z Putinem, do którego doszło podczas Międzynarodowego Forum Ekonomicznego w Petersburgu.

Julia Davis na łamach serwisu The Daily Beast przytoczyła słowa propagandystki. Zadziwiają nie tylko słowa Simony dotyczące kondycji Putina, ale przede wszystkim tego, co usiłuje wmówić obywatelom Rosji, że dzieje się w Rosji.

Kobieta miała przekonywać, że Putin cieszy się doskonałym zdrowiem. Zachwycała się również jego "niestrudzoną wytrzymałością, niezachwianą pewnością siebie i wesołym usposobieniem". Najbardziej szokująca część jej przemówienia dotyczyła jednak sytuacji w Ukrainie.

Margarita Simonian twierdzi, że nie ma "specjalnej operacji wojskowej"

Wszystko wskazuje na to, że Kreml nie mówi już o "specjalnej operacji wojskowej" w Ukrainie, a idzie o krok dalej. Teraz twierdzą, że w ogóle nie ma żadnej wojny między Rosją a Ukrainą, a u naszego wschodniego sąsiada panuje wojna domowa.

Margarita miała dodać również, że z siłami rosyjskimi walczą "naziści i znacząca liczba osób zindoktrynowanych, z którymi niewiele da się zrobić. Jedynym wyjściem jest "zastrzelenie ich zgodnie z prawami Donieckiej Republiki Ludowej".

Zobacz też:

Krzysztof Jackowski wie, co nadchodzi w czerwcu! Polacy długo na to czekali...

Władimir Putin nigdy się nie podda? Przerażające, co potwierdził ekspert!

Tak kochanka Putina omija sankcje. Alina Kabajewa znalazła sposób

Sondaż: Andrzej Duda liderem rankingu zaufania, Donald Tusk - nieufności

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Władimir Putin | Margarita Simonian

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy