Reklama
Reklama

Krzysztof Jackowski wie, co nadchodzi w czerwcu! Polacy długo na to czekali...

Krzysztof Jackowski (58 l.) od wielu lat pozostaje jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Wizjoner z Człuchowa przewiduje Polakom przyszłość i wyjawia, na co muszą być gotowi rodacy. Tym razem postanowił opowiedzieć nieco więcej o pogodzie, której możemy spodziewać się latem. Czy warto pakować walizki i szukać urlopu w kraju, czy w pogoni za pogodą powinniśmy wybrać zagraniczne wczasy? Krzysztof wyjaśnia.

Krzysztof Jackowski wiele lat temu zdobył popularność, po tym, jak pojawiał się w rozmaitych programach telewizyjnych i pomagał w odnalezieniu zaginionych osób. Wróżbita współpracował z organami ścigania i przekonywał, że jego praca pomogła wielu funkcjonariuszom w rozwikłaniu kluczowych zagadek kryminalnych.

Profeta obecnie prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Na swoim autorskim kanale organizuje live’y, w których czasie przepowiada przyszłość i ostrzega Polaków.

Reklama

Wróżbita wieszczy wielki kryzys!

Wróżbita nie ogranicza się do konkretnych tematów, jego wizje bywają chaotyczne i nagle pojawiają się w jego głowie. Jakiś czas temu opowiadał m.in. o gigantycznym kryzysie ekonomicznym, a kolejnym razem wspominał o... powstaniu.

W ostatniej wizji jasnowidz z Człuchowa wyjaśnił, że mamy do czynienia z operacją "zubożenia Polaków". Krzysztof nie miał zbyt dobrych wieści dla swoich słuchaczy. Profeta twierdzi, że kryzys jest sukcesywnie wdrażany przez rządzących.

Jackowski przepowiada, co się wydarzy w czerwcu!

Nie zawsze jednak wizje wróżbity są takie przerażające. Jakiś czas temu opowiedział bowiem, jak będzie wyglądać lato w Polsce. Okazuje się, że tym razem ma dobre wieści dla Polaków! W rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że już wkrótce nadejdzie ocieplenie.

Pozostaje mieć nadzieję, że po chwilowych ochłodzeniu, które możemy zaobserwować w większości polskich miast, w końcu nadejdzie to upragnione, gorące lato, o którym Jackowski tak chętnie rozprawia!

Zobacz też:

Jackowski ostrzega: "Drugi konflikt już niebawem". Zdradził kolejną mroczną wizję

Krzysztof Jackowski miał nową wizję! W sierpniu nadejdzie najgorsze...

Kasia Cichopek w niebezpieczeństwie? Jasnowidz ostrzega: "Od dwóch dni chodzi za mną ten obraz"

Sondaż: Andrzej Duda liderem rankingu zaufania, Donald Tusk - nieufności

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy