Reklama

Reklama

Reklama

Ujawniono zarobki celebrytów w "Tańcu z gwiazdami"!

Polsat skompletował już całą obsadę tanecznego show. Jeden z tabloidów informuje, że stacja Solorza nie jest tak hojna w kwestii wynagrodzeń jak TVN, ale uczestnicy i tak nie powinny narzekać. Ile zarobią?

"Taniec z gwiazdami" w Polsacie rusza już 7 marca.

Nina Terentiew w bardzo krótkim czasie skompletowała całą grupę celebrytów, którzy zgodzili się pląsać na parkiecie na oczach milionowej widowni. 

"Super Express" przedstawił właśnie listę płac celebrytów. Nie są one tak imponujące, jak wtedy, gdy pensje wypłacał TVN. Oczywiście wysokość wynagrodzeń uzależniona jest od popularności i osiągnięć danej gwiazdy.

Kto więc wyciągnął od Solorza najwięcej?

Reklama

Zdecydowanym rekordzistą jest tutaj Andrzej Grabowski, który zasiądzie za stołem jurorskim. "Kiepski" wynegocjował aż 18 tysięcy za jeden odcinek!

Ivona Pavlović i Beata Tyszkiewicz musiały zadowolić się 10 tysiącami złotych. Jurorom jednak nie grozi odpadnięcie z show, więc pod koniec edycji ich konta naprawdę nieźle się powiększą.

W przypadku uczestników kwoty są już o wiele "skromniejsze". Najwięcej dostaną "Miss Euro" reklamująca krem do wybielania sromu, Natalia Siwiec i biuściasta Karolina Szostak. Panie dostaną po 10 tysięcy za odcinek.

Porzucona przez Mikołaja Krawczyka, Aneta Zając i bezrobotna Joanna Moro zgarną po 8 tysięcy.

Mąż "perfekcyjnej" Małgorzaty Rozenek wytargował jedynie 5 tysięcy, o tysiąc więcej dostaną Viola Arlak i Rafał Brzozowski.

Najmniej dostaną najmłodsi uczestnicy. Klaudia Halejcio i "polski Bieber", czyli Dawid Kwiatkowski muszą zadowolić się jedynie 3 tysiącami.

Niestety, uczestnicy nie mają takiej komfortowej sytuacji jak jurorzy. Pozostaje im więc wziąć się ostro do roboty, aby jak najdłużej utrzymać się w programie!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Szostak | Andrzej Grabowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy