Reklama
Reklama

Ujawniono prawdziwą przyczynę śmierci członka rodziny królewskiej. Nie umarł spokojnie i we śnie

Wyciekły nowe szczegóły na temat zgonu Thomasa Kingstona, który należał do brytyjskich royalsów. Policja od razu wykluczyła udział osób trzecich, ale to nie znaczy, że nie przyjrzała się dokładnie sprawie. Pierwsze oficjalne informacje na temat zdarzeń, do których doszło w dniu 25 lutego, budzą niemałe zaskoczenie.

Karol III i królowa Camilla w pod koniec lutego wyrazili swój głęboki żal i współczucie w związku z nagłą śmiercią Thomasa Kingstona, który był mężem należącej do rodziny królewskiej lady Gabrielli Kingston. Nie wiadomo, czy już wtedy królewska para znała szczegóły zajścia, ale ostatecznie w piątek 1 marca udostępniono je opinii publicznej. Niestety, do odejścia znanego finansisty nie doszło w sposób spokojny. Kulisy zajścia szokują.

Reklama

Należący do rodziny królewskiej Thomas Kingston nie żyje. Policja ujawnia szczegóły

Mający 45 lat Thomas Kingston zmarł w niedzielę 25 lutego. Policja już na wstępie wykluczyła udział osób trzecich i nie traktowała sprawy jako podejrzanej. Zapewne dlatego, tak szybko ukończono wstępną część śledztwa i ujawniono szczegóły brytyjskim mediom. Jak podaje BBC, Kingston zmarł w wyniku "urazowego obrażenia głowy". Ciało zostało znalezione w przybudówce przy domu jego rodziców w Cotswolds. Obok zmarłego leżała broń.

Starsza koroner Katy Skerrett w przemówieniu przesłanym do mediów nazwała całe zdarzenie "tragicznym incydentem". Potwierdziła również, że nie było problemów z identyfikacją ciała i ustaleniem tożsamości denata. Szczególne poruszenie budzi fakt, że Thomas Kingston niedługo wcześniej zjadł lunch ze swoimi rodzicami. Następnie jego ojciec wyszedł z domu na spacer z psami. Gdy powrócił, ani on, ani jego żona nie mogli nigdzie znaleźć syna. Po około 30 minutach wyważyli drzwi do przybudówki i znaleźli ciało.

Kim był Thomas Kingston?

Kingston wziął ślub z lady Gabriellą w 2019 roku. Na uroczystości pojawiła się nawet Elżbieta II we własnej osobie. Po ślubie świeżo upieczeni małżonkowie zamieszkali w Londynie. W przeszłości Thomas Kingston spotykał się także z Pippą Middleton, młodszą siostrą księżnej Kate.

Gabriella Kingston należy do rodziny królewskiej, ale nie jest jednym z pracujących royalsów. Jej ojciec książę Michael jest wnukiem króla Jerzego V i kuzynem pierwszego stopnia zmarłej w 2022 roku Elżbiety II. Sam liczy sobie już 81 lat. W oświadczeniu opublikowanym po śmierci męża lady Kingston nazwała go "niezwykłym mężczyzną, który rozświetlał życia wszystkich, którzy go znali".

Zobacz też:

Kate Middleton musiała przyjąć opiekę poszpitalną. Znamy szczegóły

Wyciekły informacje o nagłym zniknięciu księcia Williama. Nie zrobił tego z uwagi na Kate

Harry nie zareagował na obelgi rzucane pod adresem ojca i brata. Aż trudno w to uwierzyć

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama