Reklama
Reklama

TYLKO U NAS: Andrzej Piaseczny w "Tańcu z gwiazdami"! A to zaskoczenie...

Andrzej Piaseczny od jakiegoś czasu jest na ustach wszystkich. Artysta przy okazji wydania nowej płyty, które zbiegły się z jego pięćdziesiątymi urodzinami, zdecydował się na głośny, medialny coming out. To jednak nie koniec niespodzianek w jego wykonaniu! Jak udało się ustalić Pomponikowi, wokalista zdecydował się na udział w "Tańcu z gwiazdami"! Ale nie zatańczy na parkiecie... dołączy do jury!

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" - zmiany w jury

Jak udało nam się dowiedzieć - Andrzej "Piasek" Piaseczny dołączy do obsady nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Artysta (sprawdź nową piosenkę!) nie zamierza jednak pląsać na parkiecie, a... oceniać popisy kolegów z show-biznesu. Piaseczny dołączy do Andrzeja Grabowskiego, Michała Malitowskiego i Iwony Pawlović w jury programu!

To niejedyna zmiana w składzie show - jak informowaliśmy wczoraj, do prowadzących - Pauliny Sykut i Krzysztofa Ibisza - dołączy Izabela Janachowska.

Izabela Janachowska poprowadzi "Taniec z gwiazdami"! To nie wszystko...

Reklama

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" - uczestnicy

W nowym sezonie "Tańca z gwiazdami" zatańczy 10 par. Wśród uczestników zobaczymy na parkiecie Izę Małysz, Kajrę, czyli Magdalenę Kajrowicz-Zapałę, Sylwię Bombę, Kingę Sawczuk, Oliwię Bieniuk, Denisa Urubko, Piotra Mroza, Radka Liszewskiego, "FitOld Boya", czyli Wojciecha Węcławowicza i Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego.

12. edycję "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" będzie można oglądać od września, w poniedziałki, o godz. 20:00 w Telewizji Polsat. Komu kibicujecie?

Natalia Siwiec komentuje udział Oliwii Bieniuk w "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami". Wie jak to się skończy...

Oliwia Bieniuk o reakcji na udział w "Tańcu z gwiazdami" (TYLKO U NAS)

Iza Małysz przerywa milczenie! Wydało się dlaczego zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Taniec z gwiazdami" | Andrzej Piaseczny
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy