Reklama
Reklama

Natalia Siwiec komentuje udział Oliwii Bieniuk w "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami". Wie jak to się skończy...

​Oliwia Bieniuk (18 l.) zyskuje coraz większy rozgłos w mediach. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka (42 l.) ma już spore grono fanów, do którego najwyraźniej zalicza się również Natalia Siwiec (37 l.). Modelka już przewidziała, jak skończy się udział Oliwii w "Tańcu z Gwiazdami".

Oliwia Bieniuk zyskuje coraz większą popularność. Już od dawna córka piłkarza i zmarłej aktorki mówiła, że chce się zająć show-biznesem na poważnie. Jedynym warunkiem jaki postawił jej ojciec, było to, aby dziewczyna skończyła szkołę średnią. 

Teraz gdy już napisała maturę, jej kariera rozkręci się na dobre, a Natalia Siwiec już wie, że czekają ją same sukcesy.

Natalia Siwiec stawia na Oliwię Bieniuk

Ostatnio jako jedni z pierwszych ogłosiliśmy, że Oliwia Bieniuk będzie uczestniczką XII edycji "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami". Ta wiadomość wzbudziła wiele bardzo skrajnych emocji wśród internautów.

Reklama

Jedni stwierdzili, że córka Anny Przybylskiej nie może być nazywana gwiazdą, gdyż nie ma dostatecznego dorobku artystycznego.

Drudzy kibicowali młodej Oliwii w nadchodzących potyczkach tanecznych. 

Do grona wspierających córkę Jarosława Bieniuka dołączyła dobra przyjaciółka rodziny Natalia Siwiec. W rozmowie z "Faktem" wyznała, że już nie może się doczekać występu Oliwii w programie.

Dodatkowo modelka wyznała, że widzi w córce Przybylskiej wielki potencjał. Według niej młoda influencerka ma szansę powalczyć o najwyższe wyróżnienie w programie. 

Oczywiście Miss Euro 2012 bardzo poważnie podchodzi do swojej roli. Wydaje się, że próbuje niejako zastąpić w jakimś stopniu mamę Oliwii i pomóc jej w stawianiu pierwszych poważnych kroków w show-biznesie.

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Oliwia Bieniuk | Natalia Siwiec | "Taniec z gwiazdami"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy