Reklama
Reklama

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Viki Gabor nie dała szans konkurentom! Jury aż wstało

Za nami drugi odcinek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, który wygrała najmłodsza w historii uczestniczka show, Viki Gabor. Magiczne, pełne uroku wykonanie utworu "Stay" Rihanny zapewniło jej bezapelacyjnie pierwsze miejsce!

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

W związku z nałożoną kwarantanną juror Krzysztof Cugowski przysłuchiwał się uczestnikom i oceniał ich zdalnie. Program otworzył zwycięzca 15. edycji  show Robert Janowski, który zaśpiewał piosenkę "Metro" z musicalu Metro. Na scenie towarzyszył mu Kris Adamski, z którym wystąpili w oryginalnych strojach z premiery spektaklu.

Ania Rusowicz jako Minelli w "Rampampam"

Z musicalowego klimatu przenieśliśmy się na scenę dance-pop. Piosenkarka Ania Rusowicz wystąpiła jako Minelli i zaśpiewała popularną piosenkę "Rampampam" (posłuchaj!), która ma ponad 171 milionów odsłon na YouTube! "Ania, zrobiłaś 200% normy! Jestem pod wrażeniem" - powiedział Krzysztof Cugowski. 

Patryk Cebulski jako Zenek Martyniuk w "Pragnienie miłości"

Reklama

Jako drugi wystąpił zwycięzca pierwszego odcinka, Patryk Cebulski. Aktor tym razem wystąpił w repertuarze disco-polo. Na scenie zaśpiewał "Pragnienie miłości" Zenka Martyniuka. Udało mu się zrobić świetne show. Wielkim zaskoczeniem dla niego było pojawienie się samego Zenka Martyniuka na scenie, który cały czas z ukrycia obserwował jego występ. 

Danzel jako Tina Turner w "Private dancer"

Danzel po raz pierwszy w programie wcielił się w postać kobiety. Wykonał kultowy utwór "Private dancer"  jednej z najbardziej energicznych wokalistek na świecie, Tiny Turner (posłuchaj!). Było to bardzo trudne zadanie, ale wokalista dał z siebie wszystko! "Zacznę od tego, że masz super zgrabne nogi!" - powiedziała Małgorzata Walewska. 

Anna Jurksztowicz jako Andrea Bocelli w "O sole mio"

Następnie na scenie wystąpiła Anna Jurksztowicz, która zmierzyła się z ogromnym wyzwaniem - wcieliła się w postać ikony muzyki klasycznej Andrea Bocelliego (sprawdź!). Zaśpiewała pieśń neapolitańską "O sole mio", za co otrzymała oklaski na stojąco od najbardziej krytycznego jurora w programie, Michała Wiśniewskiego. 

"Tutaj zgodzę się z Michałem, to nie był Andrea Bocelli, ale to nie było potrzebne. Ania zaśpiewała wszystko tak, jak trzeba! Mnie się bardzo podobało" - podsumował Krzysztof Cugowski.

Andrzej Kozłowski jako Dan Reynolds z zespołu Imagine Dragons

Andrzej Kozłowski tym razem rozpalił scenę jako Dan Reynolds z zespołu Imagine Dragons! Piosenką "Radioactive" (posłuchaj!) pokazał swoją rockową twarz! Za to wykonanie otrzymał owacje na stojąco! "Znakomicie odegrałeś rolę Dana Reynoldsa, z jego niesamowicie emocjonalną ekspresją rockową, w wielu miejscach naprawdę brzmiałeś jego głosem. Ogromnie mi się ten występ podobał"  - powiedziała Katarzyna Skrzynecka. 

Maciej Radel "The Final Countdown" zespołu Europe

Maciej Radel przeniósł nas do lat 80-tych i wykonał kultową piosenkę "The Final Countdown" (posłuchaj!) zespołu Europe! Ten występ był szalenie energetyczny! "Energia 10, look, scena 10. Ten wokal, moim zdaniem, nie mógł się udać, ale wybrnąłeś z tego dobrze" - podsumował Michał Wiśniewski. 

Karolina Pisarek jako Halina Frąckowiak w "Bądź gotowy dziś do drogi"

Karolina Pisarek wcieliła się w Halinę Frąckowiak i zaśpiewała utwór "Bądź gotowy dziś do drogi" (posłuchaj!). "Zrobiłaś duży postęp wokalny, ale to nie znaczy, że było czysto całkiem. Były obszerne fragmenty, które nawiązywały do tonacji właściwiej, więc możesz być z siebie dumna. Bardzo pięknie uchwyciłaś klimat. Wydaje mi się, że byłaś dosyć blisko Haliny Frąckowiak" - podsumowała Małgorzata Walewska. 

Viki Gabor jako Rihanna w "Stay"

Viki Gabor zaśpiewała piosenkę "Stay" Rihanny (posłuchaj!) i tym wykonaniem zaczarowała scenę! Jury nagrodziło ją owacjami na stojąco. "Strach pomyśleć, co z Ciebie wyrośnie, Viki! Masz olbrzymią świadomość muzyczną!  Barwo dziewczyno! Jestem z Ciebie bardzo dumny" - powiedział Michał Wiśniewski. 

Odcinek wygrała Viki Gabor. Czek na 10 tysięcy złotych przekazała dla Krakowskiego Towarzystwa nad zwierzętami.

Po odcinku zapraszamy do platformy Polsat Go na program "Musisz to zobaczyć", w którym Zenek Martyniuk komentuje występ Patryka Cebulskiego.

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Nie mogliście obejrzeć odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Nic straconego! Oglądajcie na PolsatGo już TERAZ.

Tabela wyników po 2.odcinku:

1. Viki Gabor

2. Andrzej Kozłowski

3. Ania Rusowicz

4. Maciek Radel

5. Anna Jurksztowicz

6. Patryk Cebulski

7. Danzel

8. Karolina Pisarek

***

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pojawił się na antenie Polsatu ponad 8 lat temu i od razu zdobył liczne grono wiernych fanów. Fanpage programu ma ponad 402 tysięcy obserwujących, a dla portali internetowych metamorfozy gwiazd to wciąż jeden z gorętszych tematów. W trakcie emisji show od pierwszego odcinka Polsat jest niezmiennie liderem rynku w obu grupach audytoryjnych. 

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to produkcja, o udziale w której marzy niejeden artysta. Dołączenie do grona uczestników jest nobilitacją i szansą na zdobycie nowych, niestandardowych doświadczeń, mimo, że czekają ich setki godzin pracy: treningów wokalnych i choreograficznych. Dotychczas w show uczestniczyło ponad 100 gwiazd polskiej sceny muzycznej, teatralnej i filmowej.

***

Zobacz także:

Zastanawiasz się w jaki sposób możesz pomoc Ukrainie? Podpowiadamy

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel. Wyciekły przyczyny rozwodu! "Hakiel dostawał szału"

Bohun z "Ogniem i mieczem" sławi Putina! Skandaliczna reakcja na apel Polki!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy