Reklama

Reklama

Reklama

"Twoja twarz brzmi znajomo": Tamara Arciuch jako Liza Minnelli w kabaretowym stylu wyśpiewała pierwsze miejsce

Do finału coraz bliżej, a emocje sięgają zenitu! Swoim wspaniałym, musicalowym wykonaniem utworu „Mein herr” z filmu Kabaret, Tamara Arciuch wywalczyła pierwsze miejsce w programie!

Program otworzył Michał Meyer i wcielił się w postać Pawła Kucharskiego z zespołu Top One! Zaśpiewał szlagier wszystkich wesel i imprez rodzinnych czyli "Biały miś". 

Jego występ zyskał uznanie....samego Pawła Kucharskiego, który pojawił się na scenie i powiedział, że według niego, występ był fantastyczny! 

Paweł Góral po raz kolejny zmierzył się z wielką divą sceniczną Celine Dion, i znowu udowodnił swój ogromny talent. Za wykonanie piosenki "A new day has come" otrzymał owacje na stojąco!

Następnie na scenie pojawiła Maja Hyży, która po raz kolejny powaliła na kolana! Jej charakteryzacja jako Miley Cyrus wywołała szok! Jury, prowadzący oraz uczestnicy byli przekonani, że na scenę weszła prawdziwa Miley! Dopełnieniem fenomenalnej charakteryzacji był głos Mai!

Reklama

Wykonanie piosenki "Midnight Sky" na pewno przejdzie do historii programu!

Lesław Żurek roztańczył wszystkich w rytmie rock’n’rolla! Tym razem wcielił się w postać Chucka Berry'ego i wykonał utwór "Johnny B. Goode"! Co to był występ, co za energia! Tego wieczoru był trzecim uczestnikiem, który otrzymał owacje na stojąco!

Za sprawą Anny-Marii Siekluckiej, z szalonych lat 60. przenieśliśmy się do lat 80. W 8. odcinku Anna-Maria zmierzyła się z kultowym numerem "Survivor. Eye of the Tiger", przemieniając się w Davea Bicklera. Było mocno i groźnie!

Szóstym uczestnikiem był Piotr Gawron-Jedlikowski, który mimo kontuzji pozostał w programie  i zaczarował wszystkich wykonując piosenkę "Nie dokazuj" Marka Grechuty.

Po dystyngowanym występie Piotra na scenę weszła SIA, czyli Magdalena Narożna. Na samym wejściu oczarowuje charakteryzacja Magdy - przepiękna biała suknia, fryzura z dwukolorową grzywką zasłaniającą oczy oraz wielka kokarda!

Magda wykonała utwór "Courage to change" i poradziła sobie  z tym zadaniem świetnie! 

Ostatnią uczestniczką była Tamara Arciuch, która wykonała jeden z najbardziej znanych na świecie  utworów kabaretowo-musicalowych "Mein Herr" Lizy Minnelli! Wykonanie to przyniosło jej zasłużone zwycięstwo w programie. 

Odcinek wygrała Tamara Arciuch, która czek na 10 tysięcy złotych przekazała  dla Fundacji "Serce dla maluszka" na rehabilitację dla Wawrzyńca Łabędzkiego.

Tabela wyników po szóstym odcinku wygląda następująco:

1.       Tamara Arciuch

2.       Maja Hyży

3.       Paweł Góral

4.       Lesław Żurek

5.       Anna-Maria Sieklucka

6.       Magdalena Narożna

7.       Michał Meyer

8.       Piotr Gawron-Jedlikowski

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama