Reklama
Reklama

TVP znowu atakuje Kurdej-Szatan?! I to na koncercie patriotycznym

5 grudnia Telewizja Polska wyemitowała zapowiadany szumnie koncert "Murem Za Polskim Mundurem". Miał on być wyrazem wsparcia dla mundurowych, którzy stacjonują na granicy polsko-białoruskiej. Na koncercie nie zabrakło zaskakujących momentów, a na scenie... ponownie przypomniano o nienawistnym wpisie!

Jacek Kurski dumnie ogłosił kilka tygodni temu, że ku pokrzepieniu serc, zorganizuje wielki koncert "Murem Za Polskim Mundurem". Miał być on swego rodzaju dziękczynnym hołdem dla wszystkich żołnierzy i Straży Granicznej, która stacjonuje na wschodniej granicy.

Na wydarzeniu pojawiły się zarówno polskiej, jak i zagraniczne gwiazdy! Nie zabrakło sław. Na scenie w Mińsku Mazowieskim wystąpili m.in. Edyta Górniak, Rafał Brzozowski, Halina Frąckowiak, Viki Gabor, Elwira Mejk z Trubadurami, Oceana, Captain Jack.

Nie wszystkim jednak spodobał się ten pomysł. Niektórzy internauci pomysł organizacji koncertu w takim czasie, uznali za dość kuriozalny. Zwracali uwagę, że migranci przeżywają dramat na granicy - są głodni i zziębnięci, pozostawieni bez dostępu do pomocy medycznej, a TVP organizuje huczną imprezę.

Widzom nie spodobał się również "klimat" zabawy. Wydarzenie patriotyczne zamieniło się bowiem w zabawę sylwestrową.

TVP znowu nawiązuje do wpisu Kurdej-Szatan?!

Reklama

Prowadzący koncert nie omieszkali również wbić szpileczki Barbarze Kurdej-Szatan, która w ostatnich tygodniach jest z całą pewnością najgorętszym nazwiskiem w Polsce, a przez chwilę nawet i w białoruskiej telewizji.

Nie da się ukryć, że emocjonalny wpis Barbary Kurdej-Szatan zostanie z nią jeszcze na długo. Blondynka z popularnej reklamy sieci komórkowej nazwała Straż Graniczną "mordercami", nie unikała również wulgarnego słownictwa.

Za wszystko zapłaciła wysoką cenę - Jacek Kurski wyrzucił ją z "M jak miłość" i straciła kilka kontraktów reklamowych. Została również kilkukrotnie skrytykowana przez telewizję publiczną, która i tym razem postanowiła przypomnieć o tym, że nie zgadza się z jej słowami.

Prowadzący wydarzenie Agata Konarska i Michał Adamczyk w pewnym momencie nawiązali do hejtu i ataków na Straż Graniczną.

Myślicie, że ludzie w końcu wybaczą Basi?

Zobacz też:

Skandal po koncercie TVP. Oberwało się Jackowi Kurskiemu!

Ida Nowakowska na wschodniej granicy. Ubrała synka w wojskowe barwy!

Joanna Opozda ujawniła hejterkę, która życzyła jej śmierci!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan | Murem za polskim mundurem | TVP1
Reklama
Reklama
Reklama