Reklama
Reklama

TVP przeprasza Dodę. Wokalistka płakała przez okropną atmosferę na planie: "Nie wiem, czy zrobię to Opole"

Już za chwilę ruszy festiwal muzyczny w Opolu. Tymczasem dzisiaj na Instastory Doda ze łzami w oczach powiedziała, jaka atmosfera panuje na planie nagrywek do wizualizacji. Reżyser Mikołaj Dobrowolski w wulgarny sposób potraktował Dorotę Rabczewską. Szybko się zreflektował i już przeprosił na Instastory. Co za drama tuż przed otwarciem festiwalu!

Doda płakała przez "okropną atmosferę" na planie

Niespodziewanie Doda nagrała Instastory, na którym zaczyna opowiadać, jak przyjechała do studia nagrywać wizualizacje, które wykorzystane zostaną podczas festiwalu w Opolu. Wokalistka jest jedną z największych gwiazd tego wydarzenia. Dlatego tym bardziej nie można zrozumieć, dlaczego została tak potraktowana. Podczas opowiadania o całej sytuacji nie wytrzymała i się rozpłakała. Absolutnie się nie dziwimy!

TVP przeprasza Dodę. Mikołaj Dobrowolski okropnie potraktował wokalistkę

"Jestem tak roztrzęsiona, że to jest po prostu koniec, nie? Skończyliśmy nagrywać wizualizacje do Opola. Jest tak okropna atmosfera. Reżyser przyszedł ani dzień dobry, ani pocałuj mnie w ****. Od początku negatywnie nastawiony. Mówi do mnie: W*********. O******** się, rób sobie sama festiwal" - mówiła roztrzęsiona Doda.

Reklama

Piosenkarka wyznała, że jest po ciężkim okresie swojego życia i takie słowa potrafią ją wybić z równowagi. 

"Ja nie wiem, czy zrobię to Opole. Ja jestem po ciężkiej sytuacji w moim życiu. Przeszłam takie sytuacje, w których musiałam się mierzyć w takim traktowaniem w pracy przez najbliższą mi osobę i takim pastwieniem się psychcznym. Ja po prostu tego nie przeżyję teraz. Nie mogę w takich warunkach pracować. Zbuntował całą ekipę TVP" - mówiła.

TVP przeprasza Dodę. Mikołaj Dobrowolski kaja się na Instagramie

Nie trzeba było długo czekać, aż Instastory wokalistki dotrze do odpowiednich osób w TVP. Na profilu @badzmyrazem.tvp pojawił się przeprosiny dla Dody.

"Dodo, jest mi bardzo przykro, że poniosły mnie emocje podczas wspólnej pracy przy jednym z twoich najważniejszych recitali na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Będzie to bardzo dobry show, a cała sytuacja nie powinna mieć miejsca. Tylko pozytywne emocje. Przepraszam, Mikołaj Dobrowolski" - podano na Instastory TVP.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | TVP | Festiwal w Opolu
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy