Reklama
Reklama

TVP ledwo wspomniało o finale WOŚP w "Wiadomościach". Cichopek i Kurzajewski wsparli Owsiaka!

Kilkanaście godzin temu obył się 31. finał WOŚP. Okazuje się, że Jurek Owsiak mógł liczyć na "aż" 13-sekundowy czas antenowy w "Wiadomościach", ale za to Orkiestrę wsparli Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, którzy pokazali się ze słynnymi naklejkami serduszek.

31. Finał WOŚP

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest jednym z najważniejszych wydarzeń w Polsce. Charytatywna zbiórka prowadzona od lat przez fundację Jurka Owsiaka cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Za nami 31. Finał WOŚP, który odbył się pod hasłem "Chcemy wygrać z sepsą!".

Wydarzenie wsparła para prowadzących "Pytanie na śniadanie" czyli Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, którzy pokazali na Instagramie zdjęcie z charakterystycznymi naklejkami-serduszkami. Dodatkowo informacje o przedsięwzięciu Owsiaka pojawiły się w wieczornych "Wiadomościach" w TVP1, choć stacja poświęciła temu wydarzeniu jedynie... 13 sekund.

Reklama

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wspierają WOŚP

Kasia Cichopek i Maciek Kurzajewski to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie. Prowadzący śniadaniówkę byli jeszcze niedawno w Jordanii skąd wstawiali romantyczne zdjęcia oraz filmy. Sielanka już się skończyła, ponieważ zakochana para wróciła do Polski. W niedzielny poranek Kasia i Maciek pojawili się nawet w pracy. Poprowadzili "Pytanie na śniadanie", a później udali się wesprzeć WOŚP.

Na InstaStories Cichopek pojawiła się fotografia, na której pozuje z Kurzajewskim. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to iż na kurtkach zakochani mieli przyklejone charakterystyczne serduszka WOŚP.

W "Wiadomościach" TVP1 wspomniano o WOŚP

WOŚP nie cieszy się zbyt pozytywnym odbiorem ze strony Telewizji Polskiej. O największej zbiórce charytatywnej przez wiele lat nie mówiono w "Wiadomościach". Zdarzały się nawet sytuacje, kiedy graficy TVP usuwali czerwone serca pojawiające się "przez przypadek" na wizji.

Aż trudno uwierzyć w to, że w tym roku zdecydowano się powiedzieć nieco o Owsiaku i jego zbiórce. Na antenie "Wiadomości" WOŚP gościł jednak tylko... 13 sekund.

"Trwa 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która tym razem gra dla małych i dużych. To zbiórka pieniędzy na sprzęt do diagnostyki zakażeń. Wszystko pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą!" - jedynie do tych słów ograniczyła się prowadząca niedzielne wydanie Marta Kielczyk.

Zobacz też:

NAJDROŻSZE aukcje na WOŚP 2022. Co podarowali celebryci?

Jurek Owsiak odpowiada na zarzuty Dody. "Niehonorowe i nieprzyjacielskie zachowanie"

Afera z TVN i WOŚP. Doda: "Pocałowałam klamkę!" Artystka ujawnia szczegóły

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy