Reklama
Reklama

NAJDROŻSZE aukcje na WOŚP 2022. Co podarowali celebryci?

Jeśli mielibyście nieograniczony budżet i moglibyście wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, to co byście kupili? Allegro kolejny rok bierze udział w WOŚP i umożliwia licytowanie przedmiotów, usług i... spotkań z celebrytami. Przedstawiamy najdziwniejsze i najdroższe propozycje na aukcji WOŚP w 2022 roku.

30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy odbył się 30 stycznia. To jednak nie koniec możliwości pomagania. Do około połowy lutego można licytować rzeczy wystawione na aukcje. Pieniądze przeznaczone będą na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Rakieta Igi Świątek na WOŚP

Rekordowa cena 189 100 tysięcy złotych za spotkanie z Igą Świątek, otrzymanie rakiety i wspólny trening. Brzmi obiecująco i gratulujemy zwycięzcy!


Hulajnoga Tuska na WOŚP

Najpopularniejszą i na pewno najbardziej promowaną PRowo aukcją jest hulajnoga Donalda Tuska. Były premier przekazał dla WOŚP na licytację elektryczną hulajnogę 4SWISS EX6 Power e-orange z autografem Donalda Tuska, stan bardzo dobry. Kupicie ją za 100 000 złotych?

Reklama

Wakacje z Marcinem Gortatem

Marcin Gortat zaoferował tygodniowy pobyt w swojej letniej rezydencji w Orlando na Florydzie. W koszty wliczony jest przelot z Polski do USA i wakacje dla dwóch osób. W planach jest spotkanie i kolacja z Marcinem, a także pójście na mecz NBA Orlando Magic.

Kanapy Kuby Wojewódzkiego

Słynne kanapy z programu Kuby Wojewódzkiego zna cała Polska. Duże, skórzane, wygodne i pewnie mocno wysiedziane sofy Chesterfield. To jednak nie przeszkadza potencjalnemu nabywcy, który licytuje je za 100 000 złotych! Stan oceniany jest na bardzo dobry.

Aukcja WOŚP - 7 dni z Natalią Siwiec w Tulum

Natalia Siwiec potrafi zaskoczyć! Jej niedawna wyprowadzka do Tulum może przydać się w uzbieraniu pieniędzy dla WOŚP. Aukcja może być atrakcyjna dla fanów celebrytki i już za 99 300 złotych możecie wylecieć do Meksyku (cena nie zawiera przelotu) i zamieszkać na 7 dni w domu Natalii Siwiec. W ramach ceny dodatkowo będzie uczestnictwo w ceremonii Sound Healing w środku dżungli. Zainteresowani?

Film dokumentalny od Krzysztofa Gonciarza

Masz dużo pieniędzy i chcesz być sławny? A może masz dużo pieniędzy i chcesz je wydać na WOŚP i przy okazji zostać sławnym? W takim razie aukcja (już zakończona) od Krzysztofa Gonciarza była dla Ciebie! W ramach aukcji, youtuber spędzi cały dzień z wygraną osobą i nakręci film, który następnie wrzuci na swój kanał, który ma ponad milion subskrybentów!

Spacer z Tatą Maty dla WOŚP

Spacer z Tatą Maty i przewodniczką po pięknym Wrocławiu będzie trwał aż 4 godziny. Po wysiłku wszyscy pójdą na obiad. W czasie spaceru można pewnie będzie porozmawiać na temat legalności posiadania marihuany na użytej własny, jeśli wylicytuje się możliwość spotkania w pojedynkę.

Zobacz też:
Maciej Orłoś płaci gigantyczne alimenty byłym żonom i dzieciom! Wiemy, ile!
Koronawirus w Polsce. Raport Ministerstwa Zdrowia z 31 stycznia 
Niezwykłe wizje polskiej mistyczki. Co zobaczyła Wanda Boniszewska? pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: WOŚP | Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy