Reklama
Reklama

TVN w gigantycznych tarapatach. Widzowie nie mogą już zdzierżyć gnębienia w popularnym show. Posypały się skargi

Ostatnie miesiące nie były łatwe dla pracowników telewizji TVN, ale wielu z nich mogło mieć nadzieję na uspokojenie sytuacji w trakcie jesiennej ramówki. Nic z tych rzeczy. Wokół TVN-u wciąż jest gorąco i to nie tylko wtedy, gdy Magda Gessler tłucze talerze pod budynkiem. Tym razem afera wybuchła w związku z nowymi odcinkami "Hotel Paradise". Od widzów oberwała szczególnie prowadząca show Klaudia El Dursi.

Polski reality show "Hotel Paradise" jest dostępny na antenie TVN7 już od trzech lat. W tym czasie widzowie obejrzeli sześć edycji zwykłych i jedną specjalną, w trakcie których nie brakowało kontrowersyjnych momentów i gorących emocji. Wydaje się jednak, że produkcja jeszcze nigdy nie znalazła się w takim tarapatach, jak teraz. Coraz więcej wskazuje na to, że TVN ma na rękach kolejną grubą aferę i tym razem nie z powodu rzucającej dookoła talerzami Magdy Gessler.

Reklama

Skargi na "Hotel Paradise". TVN ma ciężki orzech do zgryzienia

Nie jest żadną tajemnicą, że największe stacje telewizyjne prześcigają się w tworzeniu coraz to bardziej burzliwych reality show w walce o widza. Prowadzi to nieraz do dziwnych a nawet kontrowersyjnych sytuacji, ale tym razem sprawa jest jeszcze poważniejsza. Wygląda bowiem na to, że ten pościg za słupkami oglądalności odbił się na jednej z uczestniczek. Wielu widzów uważa, że dziewczyna jest gnębiona przez pozostałe uczestniczki i winią prowadzącą Klaudię El Dursi za brak odpowiedniej reakcji.

Całe zamieszanie zaczęło się od niespodziewanego powrotu Łucji Janik w jednym z ostatnich odcinków "Hotelu Paradise". Obecność starej-nowej uczestniczki nie spodobała się pozostałym "hotelowiczkom", które zaczęły ją wyjątkowo źle traktować. Pod jej adresem notorycznie padają zgryźliwe docinki, a nawet ataki pod otwartą przyłbicą. Widzowie programu TVN7 obserwowali sytuację z rosnącym niepokojem, aż w końcu postanowili zainterweniować.

KRRiT otrzymała skargę na mobbing w programie TVN-u

Początkowo wyrażali swoje niezadowolenie w mediach społecznościowych i na kanałach "Hotelu Paradise". Gdy kierowane do TVN-u prośby o interwencję nie przyniosły żadnego skutku, fani Łucji postanowili pójść o piętro wyżej. Wielu z nich zadeklarowało złożenie skargi na program do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Jak nieoficjalnie dowiedział się portal eska.pl, do tego organu wpłynęło podobno mnóstwo podobnych wniosków. Sama KRRiT ustami swojej rzeczniczki potwierdziła jednak tylko taki przypadek:

"W sprawie Hotelu Paradise (TVN), we wrześniu 2023 roku do KRRiT wpłynęła jedna skarga indywidualna. Zarzuty ze skargi dotyczą mobbingu i nękania wobec jednej z uczestniczek, Łucji" - przekazała Teresa Brykczyńska.

Klaudia El Dursi nie reaguje na hejt? Jej profil zalały krytyczne komentarze

Czyżby odbiorcy okazali się mocni tylko w sieci? Niekoniecznie. Istnieje bowiem możliwość, że KRRiT nie przetworzyła jeszcze wszystkich skarg i w rzeczywistości jest ich znacznie więcej. Nie jest to przecież organizacja, która słynie z błyskawicznego działania. Tak czy inaczej nie rozwiązuje to zresztą problemu TVN-u, co poradzić na negatywne emocje wokół "Hotelu Paradise".

Swoje kłopoty ma też Klaudia El Dursi, na której Instagramie zaroiło się od negatywnych komentarzy. W miejscu, gdzie gwiazda próbuje wypromować znane marki w ramach współpracy reklamowej, dziś mówi się tylko o "gnębieniu Łucji". To dla niej więc poważny problem wizerunkowy, ale na razie El Dursi zdaje się brać go na przeczekanie:

  • "Klaudia, nie jest Ci wstyd za bycie twarzą takiej patologii";
  • "Czy bulling jest ok?";
  • "Dlaczego nie reagujecie na nękanie w programie?";
  • "Klaudia żenada być twarzą takiego programu...";
  • "Dlaczego nikt nie reaguje na gnębienie Łucji? Kolejny raz dajecie przyzwolenie na niszczenie psychiczne jednej osoby przez grupę" - to tylko niektóre z wielu komentarzy tego typu.

Zobacz też:

Syn El Dursi miał wypadek. Wyjawiła straszną prawdę

Dramat uczestniczki "Hotelu Paradise". Podzieliła się swoimi przeżyciami w sieci

Klaudia El Dursi straciła pracę przez ciążę. To był mobbing?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: TVN SA | Hotel Paradise | Klaudia El Dursi
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy