Reklama
Reklama

Syn Klaudi El Dursi miał wypadek. Modelka wyjawiła straszną prawdę

Klaudia El Dursi podzieliła się ze swoimi fanami przeżyciami minionego weekendu. Gwiazda TVN wylądowała w szpitalu razem ze swoim synkiem. Publicznie pomstowała na nieliczną obsadę w placówce i wyjawiła, co się stało jej dziecku. Mają poważny problem.

Klaudia El Dursi trafiła z synem do szpitala. Wszystko zrelacjonowała w sieci

Wizyty w szpitalu to ostatnio zmora polskich celebrytów. W miniony weekend cztery godziny na SOR-ze spędziła Pola Wiśniewska, ukochana Michała Wiśniewskiego, wraz z całą rodziną. Podobny los spotkał także Klaudię El Dursi. Modelka i prezenterka telewizyjna musiała skorzystać z opieki medycznej, ponieważ jej syn uległ nagłemu wypadkowi.

Reklama

Niestety, wizyta nastręczyła gwieździe "Hotelu Paradise" problemów.

"To był długi dzień... Niewinny upadek okazał się być bardzo niefortunnym i wylądowaliśmy w szpitalu. Uwielbiam tę moją Bydgoszcz, ale na ponad 300 tys. mieszkańców jest tylko jedna placówka, która przyjmuje dzieci z urazami w weekend i jest tylko jeden lekarz..." — relacjonowała gwiazda.

Klaudia El Dursi wyjawiła prawdę. Jej syn poważnie uszkodził sobie palec

Po wyjściu ze szpitala celebrytka szybko poinformowała zmartwionych obserwatorów, o tym, co właściwie się stało. Okazuje się, że jej syn złamał sobie palec u lewej dłoni. Sprawa nie wyglądałaby tak źle, gdyby nie to, że chłopiec używa tej dłoni do pisania.

"Po wielu godzinach oczekiwania szczęśliwie wychodzimy ze szpitala ze złamanym palcem i gipsem na 4-6 tygodni. Jeszcze nie mam pomysłu, jak sobie poradzimy, bo Jasiu jest leworęczny i właśnie ta ręka jest poszkodowana. Rozwiązanie znajdę później, na razie muszą opaść emocje" - wyjawiła.

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia El Dursi
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy