Reklama
Reklama

TVN ujawnia zaskakujące wieści na temat wiosennej ramówki. Idą drogą TVP?

Konferencje przedstawiające wiosenne ramówki największych stacji telewizyjnych to dla wielu z ich widzów niemal nienaruszalna tradycja. Dlatego też tak dużym zaskoczeniem okazała się decyzja TVP, by swojej ramówki nie zaprezentować z pompą. Jak w tym nowym układzie odnajdzie się TVN? Stacja uchyliła rąbka tajemnicy na temat nowości.

Telewizja TVN zapowiada swoje nowości

Powoli zbliża się wiosna, a wraz z nią również telewizyjne nowości od największych stacji w Polsce. Bogatą ofertą programów na specjalnej konferencji z udziałem gwiazd przedstawił już Polsat, a z kolei Telewizja Polska podjęła zaskakującą decyzję o nieorganizowaniu konferencji w tym roku. ta niespodziewana decyzja wywołała pewne niezadowolenie i niezrozumienie wśród pracowników spółki, którzy nie do końca dowierzają w zapewnienia szefostwa, że to tylko taki pojedynczy wypadek przy pracy.

Reklama

Zaskakująco długo z zaprezentowaniem widzom swoich nowości czekał za to TVN. W stacji ostatnio dużo się dzieje, choćby za sprawą nowego duetu prowadzących "Dzień Dobry TVN". Wiele osób przy tej okazji zadaje sobie pytanie, czy w tym roku TVN pójdzie śladem Polsatu czy może TVP. W 2022 roku należąca do Discovery telewizja zrezygnowała z organizowania wydarzenia na wiosnę, ale tłumaczono to względami bezpieczeństwa. Dziś sytuacja zdrowotna w Polsce jest zupełnie inna, więc w teorii nic nie stoi na przeszkodzi, ale czy na pewno?

Co wiosną w TVN? "The Traitors" i "Masterchef Nastolatki"

Pełniąca rolę dyrektorki TVN-u Lidia Kazen opowiedziała szerzej o założeniach wiosennej ramówki w rozmowie z Wirtualnymi Mediami. Stacja podobno chce tym razem postawić na odświeżenie oferty i innowacyjność.

"Zawsze staramy się podążać za naszym widzem, a on dziś potrzebuje emocji, inspiracji i przede wszystkim autentyzmu. TVN zawsze była odważną stacją i dlatego nadal szukamy nowych programów, eksperymentujemy i nie osiadamy na laurach. (...) W tym sezonie postawiliśmy na nowości, które spełniają powyższe kryteria: "The Traitors. Zdrajcy", który wywołuje niezwykłe emocje, "Czas na Show. Drag Me Out", z kolei pokazuje autentyczność i prowokuje do refleksji, a "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz", zainspiruje i zaskoczy" - wymieniła Kazen.

Co ciekawe, dyrektorka nie zająknęła się ani słowem na temat konferencji ramówkowej. Marzec zbliża się więc wielkimi krokami, a my nadal nie wiemy, czy impreza TVN-u faktycznie się odbędzie. Może stacja pójdzie drogą TVP i postawi na oszczędności?

W nowych programach TVN-u wystąpią takie gwiazdy jak Malwina Wędzikowska (prowadząca "The Traitors"), a także Michał Szpak, Anna Mucha i Andrzej Seweryn. Zgodnie z zapowiedziami z zeszłego roku swój nowy program otrzyma też Małgorzata Rozenek-Majdan, która przyjmie wyzwania rzucane jej przez ludzi ze świata sportu i mediów. Na wiosnę w TVN-ie pojawią się też nowa edycja "Mam talent!" (z Julią Wieniawą w roli jurorki") oraz "Masterchef Nastolatki". Pierwsze z zapowiedzianych programów wystartują już na dniach.

Zobacz też:

Zaskakujące wieści o popularnym dziennikarzu TVP. Chodzi o jego zdrowie

Ledwie zaczął pracę w TVP, a tu takie wieści o dziennikarzu "19.30". To koniec

Smutne sceny w "Dzień Dobry TVN". Nagle coś chrupnęło

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: TVN SA | Lidia Kazen | Małgorzata Rozenek | Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy