Reklama
Reklama

Tragedia w domu Kotońskich z "Gogglebox". Potwierdziło się najgorsze! Spływają kondolencje

Od pewnego czasu w rodzinie Agnieszki Kotońskiej i jej męża Artura nie było zbyt wesoło. U gwiazd programu "Gogglebox. Przed telewizorem" trwała walka o życie bliskiej osoby. Niestety, nie udało się. Zdruzgotany Artur Kotoński potwierdził właśnie najgorsze...

Agnieszka Kotońska i jej mąż Artur Kotoński zyskali sporą rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", który nadawany jest w stacji TTV od wielu lat. 

Swego czasu barwna mieszkanka Chodzieży zaskoczy fanów, który na Instagramie ma już ponad trzysta tysięcy, prezentując swoją spektakularną metamorfozę. 

Celebrytka ostro wzięła się za siebie, schudła kilkadziesiąt kilogramów i zmieniła styl ubierania. Efekt robił wrażenie...

Reklama

Kotońska przekazała smutne wieści ze szpitala

Niestety, niedawno Aga nie miała dla fanów zbyt pozytywnych informacji. Zaczęło się od tego, że Kotońska przestała się udzielać w sieci, co zaniepokoiło internautów. W końcu wyjaśniła, czemu jej nie ma na Instagramie:

"Kochani przepraszam wam, że nie odpisuje, nie udzielam się w komentarzach i ogólnie mnie mało. Są rzeczy ważne i ważniejsze! Wiecie, że nie użalam się nad sobą, skarżę, ale ostatnio przeżywamy trudny okres. Będę gotowa, to opowiem wam". 

Dodała, że to temat trudny, więc prosi o chwilę wytchnienia oraz zrozumienieNa koniec dodała: "Kochamy cię mamo" - jednoznacznie sugerując, że chodzi o jedną z najbliższych osób w jej życiu. 

Ostatnie tygodnie Kotońscy spędzili w szpitalu, walcząc o życie mamy Artura. Teściowa była też ważną osobą dla Agnieszki.

Agnieszka Kotońska i Artur Kotoński w żałobie

Niestety, stało się najgorsze. Artur Kotoński przekazał właśnie tragiczne wieści:

"Kochana Mamo. Nauczyłaś mnie wszystkiego, każda twoja lekcja jest najcenniejsza lekcja szacunek do ludzi, miłość, empatię i dobre serce zapisałem głęboko w mym sercu. Tak jak Ty Mamo kocham ludzi i wierzę, że świat jest piękny. Jednego mnie tylko nie nauczyłaś -jak żyć bez Ciebie, do zobaczenia. Kocham Cię MAMO" - napisał zdruzgotany Kotoński. 

Pod jego wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy ze słowami wsparcia i kondolencjami:

"Wyrazy współczucia. Trzymajcie się", "Całym sercem z Wami....łącze się w bólu...", "Wyrazy współczucia Artur" - pisali koledzy z programu: Mariusz Kozak, Iza Zeiske i Kasia Gąsienicowa.

"Wyrazy współczucia Panie Arturze. Człowiek nigdy nie jest przygotowany na śmierć rodzica NIGDY", "Tak strasznie nie przykro. Wyrazy współczucia dla całej Rodziny" - pisali z kolei widzowie. 

Pomponik dołącza się do kondolencji...

Czytaj też:

Zalana krwią Izabela Zeiske z "Gogglebox" trafiła do szpitala. Dramatyczna decyzja medyków

Kasia Gąsienica z "Azja Express" i "Gogglebox" schudła 10 kg! Zdradza, jak to zrobiła

Sylwia Bomba tłumaczy się z decyzji wychowawczych. "Ludzie znają 5 procent"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy