Reklama
Reklama

Torbicka niczym hollywoodzka gwiazda w Cannes. Zagrała ramionami

Choć Festiwal Filmowy w Cannes dobiega końca, śpieszymy z informacją o kolejnych polskich akcentach na wydarzeniu. Na evencie pojawiła się Grażyna Torbicka. Znana polska dziennikarka prezentowała się niczym hollywoodzka gwiazda.

Grażyna Torbicka przyjechała do Cannes na zaproszenie dyrektora

Jeszcze tylko dziś i jutro będzie można podziwiać największe gwiazdy filmowe na czerwonym dywanie festiwalu w Cannes i rozkoszować się filmowymi nowościami. To prawdziwe święto dla fanów kina. Nic więc dziwnego, że wśród gości znalazła się Grażyna Torbicka. Od lat poświęca swoją dziennikarską karierę w dużej mierze właśnie filmom. Prezenterka pojawiła się w Cannes na zaproszenie dyrektora festiwalu, Thierry'ego Fremaux. Informacją pochwaliła się na swoim Instagramie.

Reklama

Odważna kreacja Torbickiej. Zagrała ramionami

Grażyna Torbicka chętnie dzieli się relacją z pobytu w Cannes na swoim Instagramie. Podzieliła się ze swoimi fanami kilkoma zdjęciami ze spaceru malowniczymi uliczkami Cannes. Zapozowała też przed kamerą przy porcie, a nawet w odbiciu gabloty sklepowej. Nie zabrakło też fotorelacji z festiwalowej kolacji. Tego wieczora Torbicka postawiła na kremowy top cekinowy z zakrytym dekoltem, ale zgrała wycięciami na ramiona. Elegancką bluzkę z odkrytymi ramionami prezenterka założyła do koronkowej spódniczki i białej marynarki. Pozując z pozostałymi gośćmi wieczoru, w większości dziennikarzami, Torbicka prezentowała się na zdjęciach niczym hollywoodzka gwiazda.

CZYTAJ TEŻ: Zaskakujący powrót Cichopek po 14 latach. Ponownie w Polsacie [POMPONIK EXCLUSIVE]

Polskie akcenty w Cannes

Torbicka nie jest jedyną Polką, która pojawiła się na legendarnym festiwalu. Julia Wieniawa pojawiła się na czerwonym dywanie w długiej zielonej sukni. Aktorka pozowała do zdjęcia z hoollywoodzką sławą, Evą Longorią. Na wydarzeniu jest też Anja Rubik. Polska modelka prezentowała się w tym roku w czerni. 

ZOBACZ TEŻ:

Torbicka nagle spakowała walizki i zostawiła męża w Polsce. Zdjęcia nie kłamią

Mąż Torbickiej przestał nosić obrączkę. Nie pozostała mu dłużna

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy