Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Torbicka czuwa przy matce

Zamiast nagrywać kolejne programy, Grażyna Torbicka (52 l.) cały swój czas poświęca chorej mamie. Jej zdrowie jest dla niej teraz najważniejsze!

Jak informuje tygodnik "Na żywo", mama dziennikarki, 74-letnia Krystyna Loska, poślizgnęła się w kuchni i upadła tak nieszczęśliwie, że złamała nogę w biodrze. U osoby w jej wieku jest to nie tylko bardzo niebezpieczne, ale może skończyć się wręcz kalectwem.

Reklama

"Pani Krystyna przeszła skomplikowaną operację, bolesną rehabilitację. Na duchu cały czas podtrzymywała ją córka. W tej trudnej chwili nie odstępowała mamy ani na krok" - - zdradza tygodnikowi znajoma gwiazdy.

Krystyna Loska przyznała się ostatnio do problemów ze zdrowiem. Po raz pierwszy trafiła do szpitala w listopadzie 1997 roku. Była wtedy u rodziny na Śląsku i nieoczekiwanie zasłabła. Czy to był zawał? Taka informacja trafiła do mediów. W ciągu kolejnych lat sytuacja ta miała powtórzyć się jeszcze trzykrotnie. Po raz ostatni wiosną tego roku.

"Tak, to prawda, że choruję na serce. Ale nigdy nie miałam zawału! Z tą chorobą trzeba umieć żyć, ja sobie świetnie radzę" - mówiła.

Życzymy powrotu do zdrowia!

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: choroby | Grażyna Torbicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama