Reklama

Reklama

Reklama

Top of the Top Sopot Festival 2022: Margaret w ogniu krytyki. Wszystko przez fałsz! "Dobre czasy już minęły"

Margaret (31 l.) nie zjednała sobie serc fanów po występie na Top of the Top Sopot Festival 2022. Wokal artystki nie zadowolił nawet oddanych jej wielbicieli. Śpiewała tak, że uszy więdły?

Top of the Top Sopot Festival 2022. Margaret zaśpiewała stare kawałki?

W Operze Leśnej wciąż trwa Top of the Top Sopot Festival 2022, wydarzenie, które pozwala gwiazdom zaprezentować swoje umiejętności wokalne. Weterani polskiej estrady walczą o Bursztynowego Słowika lub wykorzystują wydarzenie do promowania się. Z tej drugiej opcji skorzystała znana wokalistka Margaret.

31-latka nie raz pokazała, że potrafi porwać publiczność nowoczesnymi brzmieniami i melodiami, które łatwo wpadają w ucho. W Sopocie przedstawiła trzy flagowe utwory ze swojej dyskografii: "Cool me down" (posłuchaj!), "Niespokojne morze" (posłuchaj!) oraz "Heartbeat" (posłuchaj!), ale nie zdołała sprostać oczekiwaniom widzów koncertu.

Reklama

Fani komentują popisy wokalne Margaret

Niejeden wielbiciel pięknej Margaret czekał na jej wokalny popis w Sopocie, tym większe było więc jego rozczarowanie. Wokalistka bynajmniej nie popisała się umiejętnościami, a fałsz słyszało każde nawet najbardziej niewprawione ucho. Fala krytyki wylała się na artystkę w sieci. Niektórzy powątpiewają w dobrą passę Gosi. Czyżby chwila chwały dobiegła końca?

"Dobre czasy Margaret już minęły";

"Przykro pisać, ale szału nie ma, Margaret";

"Może źle się czuła? Na żywo jej nie wyszło. Była zmulona";

"Fałszowała, aż uszy bolały";

"Totalna klapa" - wylali swoje żale w sieci fani gwiazdy. Wygląda na to, że publiczność spisała już artystkę na straty.

Jak myślicie, fani słusznie wieszczą wypalenie zawodowe piosenkarki?

Margaret - kariera

Margaret, a właściwie Małgorzata Jamroży, to polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów piosenek, a z wykształcenia projektantka mody. Kobieta zadebiutowała na rynku fonograficznym w 2013 prezentując minialbum All I Need. Czołowym singlem na krążku był wówczas utwór "Thank You Very Much", który odnotowano na oficjalnych listach sprzedaży w Austrii, Niemczech i we Włoszech. Piosenka stała się trzecim najlepiej sprzedającym się utworem w Polsce w 2013 roku, więc Margaret otrzymała wyróżnienie od ZPAV w postaci Cyfrowej Piosenki Roku.

W tym samym roku młoda wokalista reprezentowała Polskę na, reprezentując Polskę na Bałtyckim Festiwalu Piosenki w Karlshamn i zajęła drugie miejsce. To wydarzenie otworzyło jej drzwi do show biznesu. W kolejnym roku ukazał się debiutancki album studyjny Margaret zatytułowany "Add the Blonde", który uplasował się na ósmym miejscu na polskiej liście sprzedaży OLiS, dzięki czemu zyskał certyfikat platynowej płyty. Od tamtej pory kariera wokalistki rozwija się bez przeszkód, a kolejne albumy pojawiają się na rynku, ciesząc ucho.

Margaret to nie tylko świetna wokalistka, która przyciąga do siebie ludzi za sprawą miłego usposobienia, ale również nietuzinkowego wyglądu. To jednak głos zjednał jej najwięcej wielbicieli. Nietypową barwę głosu 31-latki i jej dokonania na arenie muzycznej nagrodzono wiele razy. Piosenkarka zdobyła m. in. statuetkę MTV Europe Music Awards, Kids’ Choice Awards, Eska Music Awards czy SuperJedynki. Zdobyła też wiele nominacji, m.in. do Fryderyków, Wiktorów i Telekamer.

Gwiazda od 2020 jest właścicielką wytwórni płytowej Gaja Hornby Records.

Zobacz też:

Skandal w śniadaniówce z udziałem Margaret. Chajzera aż wmurowało

Michał Szpak i Margaret przyłapani w toalecie! Co tam wyprawiali?

Margaret bez stanika pozuje pod śniadaniówką. Co jej się stało?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Margaret | TOP OF THE TOP Sopot Festival 2022

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy