Reklama

Reklama

Reklama

Skandal w śniadaniówce z udziałem Margaret. Chajzera aż wmurowało

Margaret (31 l.) zagościła niedawno w programie "Dzień dobry TVN". W formacie wywiad z nią prowadził Filip Chajzer (37 l.). W pewnym momencie artystka użyła wulgarnego słowa, a następnie powtórzyła go kilkakrotnie. W sprawę musiał interweniować wydawca. "To dalej telewizja poranna" - usłyszał w słuchawce zmieszany i zaskoczony prowadzący!

Margaret (posłuchaj) na przestrzeni lat mocno zmieniła wizerunek. Z uroczej blondynki wykonującej muzykę gatunku pop stała się atrakcyjną i wyzywającą gwiazdą estrady. Artystka eksperymentuje ze scenicznym wyglądem. Niedawno zmieniła kolor włosów i mocno schudła.

Reklama

Rok temu wydała ostatnią solową płytę, ale fani mogą ją również podziwiać w innych przedsięwzięciach. Wokalistka pojawi się również na scenie w Operze Leśnej podczas tegorocznej edycji Top of the Top Sopot Festival. Z tej okazji została zaproszona do programu "Dzień dobry TVN", gdzie wywołała skandal. Filipa Chajzera zamurowało, a w sprawę musiał interweniować wydawca formatu! 

Skandal z udziałem Margaret w śniadaniówce. Chajzer aż zaniemówił!

31-latka w środę zagościła na kanapie w śniadaniówce. Podczas rozmowy z Chajzerem pochwaliła się nowym tatuażem. Piosenkarka pokusiła się o wytłumaczenie, co owa ozdoba symbolizuje. Okazało się, że malunek nawiązuje do teamu, w którym Margaret występuje, a nazywa się on "Wredne cipun*e".

"To taki mój nowy kolektyw, który tworzę. On jest na scenie i poza sceną również. To dziewczyny, które robią fajne rzeczy, które się dobrze bawią i się wspierają"- pochwaliła się.

Nie da się ukryć, że reakcja prowadzącego była bezcenna. 37-latek był w szoku i nie dowierzał w nazwę projektu. Jamroży kilka razy powtórzyła przekleństwo, a w jej wypowiedź musiał interweniować wydawca formatu. Prezenter zastopował gwiazdkę i powiedział, że dostał informację z reżyserki do słuchawki, którą miał w uchu, że musi skończyć wypowiedź i powstrzymać się od niecenzuralnych słów, gdyż jest to "dalej telewizja poranna" i "jest rano".

Następnie Filip w mig zmienił temat i zaczął prawić o pogodzie w Sopocie.

Zrobiło się niezręcznie?

Margaret: wiek, kariera

Małgorzata Jamroży, czyli Margaret, urodziła się 30 czerwca 1991 roku w Stargardzie. W 2013 roku wydała mini album, na którym znalazł się utwór "Thank you very much". Rok później wydała debiutancki album. Łącznie wydała pięć płyt.

Laureatka wielu nagród muzycznych, takich jak MTV Europe Music Awards, Kids’ Choice Awards, Eska Music Awards czy SuperJedynki.

Zobaczcie również:

Wiemy, z kim Małgorzata Rozenek poprowadzi "Dzień dobry TVN"! Stworzą zgrany duet?

Michał Szpak i Margaret przyłapani w toalecie! Co tam wyprawiali?

Great September 2022: Do line-upu dołączają Igor Herbut, Kinny Zimmer, Margaret i inni

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Margaret | Filip Chajzer | "Dzień Dobry TVN"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy