Reklama
Reklama

Tomaszewska zabrała córkę i nagle opuściła dom. A tuż po takie wieści ws. Sikory

Małgorzata Tomaszewska po pożegnaniu się z pracą w "Pytaniu na śniadanie" skupia się przede wszystkim na opiece nad niedawno narodzoną córeczką. Tabloidy wciąż próbują dociec, kto też jest ojcem jej drugiego dziecka, ale prezenterka konsekwentnie milczy. Ostatnio niespodziewanie została przyłapana na spacerze z maleństwem. Miała też zaskakujące towarzystwo...

Małgorzata Tomaszewska po paru latach pracy w "Pytaniu na śniadanie" musiał pogodzić się tym, że jej przygoda z telewizją dobiegła końca. 

Gdy przebywała na zwolnieniu przed narodzinami drugiego dziecka, dotarły do niej wieści o tym, że nowa szefowa programu postanowiła pożegnać wszystkich dotychczasowych prowadzących, w tym także i ją. 

Prezenterka nie chciała tego komentować, a jedynie zaapelowała do mediów, by dano jej spokój, bo skupia się teraz tylko na przygotowaniach do porodu. 

Reklama

W końcu nadszedł ten wyczekiwany dzień i córeczka gwiazdy pojawiła się na świecie. 

 "To nasze pierwsze chwile razem. Mam na imię Laura i jestem już z Wami. Moi rodzice i braciszek kochają mnie tak mocno, że szybciutko będę podbijała ten świat" - przekazała w mediach społecznościowych.

Tomaszewska na spacerze z córką. Towarzyszył jej... Olek Sikora

Małgorzata na Instagramie zaczęła dzielić się miłymi kadrami z życia rodzinnego, ale wciąż bez pokazywania ojca Laury.  

Za to chętnie odpowiadała ciekawym fanom na inne pytania. Zaskoczyła nawet wyznaniem, że planuje już kolejna ciążę!

"Chciałabym mieć trójkę dzieci" - oznajmiła. 

W międzyczasie w sieci zaczęły krążyć plotki, że być może ojcem małej jest jej kolega z "PnŚ" Aleksander Sikora. Celebryta szybko zabrał głos w tej sprawie. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Gdy wydawało się, że to ostateczny koniec tego typu dziwnych plotek, stało się coś niespodziewanego. 

Najpierw Tomaszewska pochwaliła się uroczą relacją, na której widać Sikorę pozującego z Laurką. Olek miał już okazję poznać małą, a urocze nagranie trafiło do sieci.

Na tym nie koniec, bowiem paparazzi spotkali ostatnio Tomaszewską na spacerze. Gwiazda opuściła dom i zostawiła w nim drugiego syna oraz partnera. 

Na spacerze nie była jednak sama, bowiem towarzystwa dotrzymywał jej ponownie Sikora. 

Jak relacjonuje ShowNews:

"Paparazzi przyłapali ich ostatnio na wspólnym spacerze. Świeżo upieczona mama zabrała ze sobą córeczkę. Na zdjęciach widzimy, jak Tomaszewska i jej kolega spacerują z wózkiem, co jakiś czas przystając i robiąc sobie zdjęcia. Sikora okazał się bardzo pomocny przy znoszeniu wózka i doglądaniu małej" - czytamy. 

Wygląda na to, że relacja Tomaszewskiej i Sikory trwa także po zwolnieniu z "Pytania na śniadanie". To rzadkość w polskim show-biznesie...

Zobacz też:

To koniec plotek ws. Olka Sikory. Wieści z domu "partnera Tomaszewskiej" nadeszły znienacka

Ciężarna Tomaszewska dostała wielkie wsparcie od byłego kolegi z "Pytania na śniadanie". Dopiero co plotkowano o ich romansie

Sikora zabrał głos ws. Tomaszewskiej, a potem pokazał wnętrze domu. Uwagę zwraca jeden szczegół

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Tomaszewska | Aleksander Sikora
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy