Reklama
Reklama

Tomaszewska "wygryzła" Manowską? "Dostałam taką propozycję"

Małgorzata Tomaszewska poprowadzi najnowszą odsłonę popularnego talent-show "The Voice Senior" w TVP. A co z Martą Manowską, dotychczasową prowadzącą? Fakt zapytał Tomaszewską jak doszło do jej zaangażowania w programie.

Marta Manowska jest jedną z tych prezenterek telewizyjnych, która zyskała sobie sympatię starszej części widowni publicznego nadawcy. Od lat prowadzi programy "Rolnik szuka żony", "Sanatorium miłości", a do niedawna pilotowała też trzy edycje "The Voice Senior". Jednak po ogłoszeniu jesiennej ramówki TVP okazało się, że Manowska nie wystąpi już w czwartej edycji muzycznego talent show dla seniorów. To zaskakująca decyzja. Wydawało się, że Manowska jest już w TVP "ekspertką od seniorów" i jej pozycja nie jest zagrożona. Jednak, jak donosił informator z Woronicza, nad prezenterką zawisły czarne chmury i może stracić nie tylko fuchę w "The Voice Senior". Wiadomo już, że w tym formacie zastąpi ją Małgorzata Tomaszewska

Reklama

Małgorzata Tomaszewska poprowadzi "The Voice Senior"

Małgorzata Tomaszewska jest prezenterką "Pytania na śniadanie", które prowadzi w duecie z Tomaszem Kammelem. Jesienią zobaczymy ją też w czwartej edycji "The Voice Senior". "Fakt" zapytał Tomaszewską, czy wygryzła Manowską. Oto co odpowiedziała.

"Słowo "wygryzłaś " powoduje jakiś negatywny wydźwięk w tej całej sytuacji, a ja po prostu dostałam taką propozycję i ją przyjęłam" - tłumaczy Tomaszewska.

Prezenterka chętnie przystała na propozycję TVP, gdyż od lat śledzi zmagania w muzycznym talent-show. Podziwia też seniorów, którzy się tam pojawiają. Jej zdaniem, ci ludzie nie są  nastawieni na karierę, a liczą na przygodę. Radość sprawia im sam występ w telewizji na scenie.

Tomaszewska prowadziła już kilka odsłon "The Voice Of Poland" i wie jakie emocje towarzyszą uczestnikom tego konkursu. Często razem z nimi przeżywa radość lub rozczarowanie. Cieszy się, że będzie mogła poprowadzić program dla seniorów, gdzie uczestnicy nie walczą o karierę.

"Uwielbiam te formaty, oglądam je. W przypadku seniorów muszę stwierdzić, że oni mają w sobie więcej luzu. Bo oni już się niczego nie boją, oni przeżyli tyle, że mogą dzielić się swoim życiem. To nie jest gorączkowe oczekiwanie na to, że fotele jurorów odwrócą się i że otwierają swoją karierę. Oni często przeżyli swoje kariery muzyczne i teraz liczą na przygodę. Na planie "The Voice Senior" będzie luźniej i bardziej z przymrużeniem oka. Tego się spodziewam - wyjaśnia dla "Faktu" Tomaszewska.

Zobacz też:

Wiadomo, kto zastąpi Martę Manowską w "The Voice Senior". To ulubienica Telewizji Polskiej!

Zabawna wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Małgorzata Tomaszewska wołała o pomoc!

Małgorzata Tomaszewska grzmi na wakacjach: "Zakochałam się"

Marta Manowska spełnia swoje marzenia za pomocą cudzych dzieci. Stała się mamą "zastępczą"!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Tomaszewska | Marta Manowska | "The Voice Senior"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy