Reklama
Reklama

Tomaszewska szczera jak nigdy. Pokazała zdjęcia po porodzie

Małgorzata Tomaszewska zorganizowała na Instagramie sesję pytań i odpowiedzi. Obserwatorzy prezenterki "Pytanie na śniadanie" mogli zadawać dowolne pytania na każdy temat. Ich wachlarz był bardzo szeroki, ale najwięcej pytań dotyczyło ciąży. Gwiazda TVP pochwaliła się aż zdjęciami.

Tomaszewska szczera jak nigdy. Pokazała zdjęcia po porodzie

Małgorzata Tomaszewska, prowadząca "Pytanie na śniadanie" jest obecnie w siódmym miesiącu ciąży. Z racji choroby postanowiła odpowiedzieć na pytania od swoich fanów. Choć pytania dotyczyły ubrań, diety, a nawet polecanego ekspresu do kawy, to i tak najwięcej próśb o odpowiedź dotyczyła ciąży prezenterki. Co więcej, Małgosia podzieliła się wyjątkowymi momentami z porodówki na swoim Instagramie.

Reklama

Małgorzata Tomaszewska podzieliła się szczegółami pierwszej ciąży i porodu synka

Wyjątkowe zdjęcia pojawiły się w odpowiedzi na pytania internautek, które zaintrygowały się przebiegiem jej pierwszej ciąży i narodzinami synka. Chętnie dzieliła się szczegółami, a także dodała zdjęcia, które na pewno rozczulą każdą przyszłą mamę.

Obserwatorki choć zadawały pytania mniej lub bardziej prywatne, to i tak Małgorzata Tomaszewska postanowiła na nie odpowiedzieć. Pytania o ciążę z Enzo, bo tak ma na imię synek gwiazdy TVP, który urodził się 6 lat temu.

"Jak długo trwał pani pierwszy poród?" - spytała internautka. "Krótko. Około 2 godziny" - odpowiedziała Małgorzata Tomaszewska.

Odpowiedzi na pytania celebrytka uświetniła zdjęciami ze szpitala. "Czy pani pierwszy poród był bolesny?" - zadała pytanie obserwatorka. Z kolei Tomaszewska odpowiedziała jak najbardziej szczerze: "Tak, ale szybko się o tym zapomina".

Jedna z fanek zapytała 34-latkę o karmienie piersią. Tomaszewska odpowiedziała i na to pytanie. "Będzie pani karmić piersią?" - zapytała tajemnicza fanka. "Mojego synka karmiłam 7 miesięcy. Córeczkę chciałabym karmić przynajmniej tyle samo" - odpowiedziała Małgosia na Instagramie.

Zobacz też:

Ciężarna Tomaszewska zdradziła imię dla dziecka. Zaskakujące wieści tuż przed porodem

Małgorzata Tomaszewska pokazała kuchnię. Ocieka luksusem, ale nie tylko...

Tomaszewska jeszcze nie urodziła, a już takie wieści o dziecku

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Tomaszewska | "Pytanie na śniadanie" | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy