Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Tomasz Oświeciński ma już nową kobietę! Szybko zapomniał o żonie!

Wygląda na to, że Tomasz Oświeciński (43 l.), gwiazdor programu "Agent", pocieszył się już po rozstaniu ze swoją żoną. Celebryta z dumą chwali się bowiem w sieci fotkami z nową dziewczyną.

To było zaskoczenie dla wielu osób! Tomasz Oświeciński, celebryta znany głównie z serialu "M jak miłość" oraz z programu "Agent", nigdy nie ukrywał, że jest bardzo rodzinnym facetem. Aktor wielokrotnie powtarzał, jak ważna jest dla niego córeczka oraz żona. Co więcej, Oświeciński to właśnie im dedykował wszystkie trudne zadania, jakie wykonywał w programie "Agent".

Reklama

Dlatego gdy kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że serialowy Andrzejek z "M jak miłość" rozstaje się z żoną, wszyscy wzięli to za słaby żart. Niestety, okazało się jednak, że te plotki mają swoje potwierdzenie w realnym życiu.

Tomasz Oświeciński nie tylko rozstał się ze swoją żoną, ale znalazł już nawet nową kobietę. Jak podaje "Fakt", jego wybranką jest Laura Dorosz, radomianka, która w 2007 roku weszła do finału konkursu Miss Polonia. Wygląda na to, że Maja, 6-letnia córka aktora, zaakceptowała już nową partnerkę taty. W internecie można bowiem znaleźć fotki, na których dziewczynka pozuje z "macochą". W dodatku obie wyglądają na mocno zaprzyjaźnione.

Musimy przyznać, że Oświeciński zaskakująco dobrze radzi sobie po rozstaniu z żoną, o której tak dużo opowiadał na planie "Agenta"...

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Oświeciński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje