Reklama
Reklama

Tomasz Malcolm wyznał, że ma powodzenie! Kobiety go uwielbiają

Tomasz Malcolm, syn Moniki Richardson, postanowił odpowiedzieć na pytania swoich obserwatorów. Jego wyznania były odważne i szczere, ale również... zaskakujące. Okazuje się, że 20-latek ma spore powodzenie u kobiet i wysoką samoocenę.

Monika Richardson w ostatnich latach stała się... celebrytką. Jej nazwisko nie schodzi z nagłówków portali plotkarskich. Dziennikarka wciąż szuka miłości u boku tego idealnego kandydata, jednak nie wszystko idzie po jej myśli. 

Monika Richardson: syn Tomasz Malcolm

Trzeba przyznać, że Richardson wie, czego chce od życia i nie boi się, po to sięgać. Tego też uczy swoich dzieci. Często pojawia się z nimi na imprezach branżowych i dumnie pozuje do zdjęć. 

Tomasz Malcolm, 20-letni syn dziennikarki, cierpi na zespół Aspergera. Jednak Richardson zapewnia, że to nie przeszkadza mu w realizowaniu swoich marzeń. Jest ambitny, zdeterminowany i wyjątkowy. 

Tomasz Malcolm: Instagram

Reklama

Tomek korzysta z popularności mamy i zgromadził na swoim Instagramie prawie 7 tysięcy obserwujących. Z tej okazji postanowił odpowiedzieć na ich pytania. 

W niedzielę popołudniu zamieścił na Instastories zaskakujące wyznania. Trzeba przyznać, że Malcolm ma wysokie poczucie własnej wartości i nie wstydzi się, mówić o tym publicznie! Co więcej, płeć przeciwna bardzo to docenia i 20-latek cieszy się dużym powodzeniem.

Padło też pytanie, czy wziąłby udział w "Tańcu z Gwiazdami". Odpowiedź nie była jednoznaczna, ponieważ młody celebryta wyznał, że to zależy od partnerki, z którą miałby trenować. 

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie Pomponik.pl

Zobacz także:

Edyta Górniak przekazała wstrząsające wieści z Zakopanego! Ostrzegła już sąsiadów

Sylwia Grzeszczak podpadła w TVP! Szokujące, co jej zarzucono!

Marina tłumaczy się z odważnego filmiku


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Malcolm | Monika Richardson
Reklama
Reklama
Reklama