Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Tomasz Kammel wyznaje: "Nie jestem gejem"

Plotki na temat orientacji seksualnej Tomasza Kammela (47 l.) powracają jak bumerang. Dziennikarz postanowił rozprawić się z nimi raz na zawsze i szczerze odpowiedział na pytanie jednej z reporterek.

Tomasz Kammel przez lata związany był z Katarzyną Niezgodą. Lecz nawet ten związek nie uciszył plotek na temat jego orientacji seksualnej. Spekulacje swego czasu podsycił Michał Piróg w wywiadzie dla tygodnia "Wprost". Zasugerował wówczas, że Tomasz Kammel mógł mieć romans z Kubą Wojewódzkim. 

Reklama

Showman szybko zareagował. "Michał Piróg, zadeklarowany tancerz, pół-Żyd i cały gej, postanowił coś, czego nie chcieli postanowić inni, i w tygodniku 'Wprost' zmajstrował swoją listę Wildsteina. Gejów, którzy powinni się ujawnić, bo Michał nie lubi, jak się ukrywają. Damięcki, Rozmus, Ibisz, Kammel i Wojewódzki. Gej homofob ścigający innych gejów. Cudowny sen prawicy - pisał Wojewódzki w "Polityce". 

Plotki na temat Kammela powróciły ostatnio, gdy dziennikarz opublikował na Instagramie mema z wątkiem homoseksualnym.

Dlaczego to zrobił? Wytłumaczył się w rozmowie z reporterką z bloga Jastrzębskiej. "To, co opublikowałem mówi samo za siebie. A kto jak chce dorobić sobie do tego komentarz, zawsze powtarzam jedno – nie jestem gejem, ale gdybym był, byłbym dumny" - powiedział. 

Nie pozostawił żadnych wątpliwości!

***

Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kammel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje