Reklama
Reklama

To wyjątkowy dzień dla Idy Nowakowskiej. Od rana dzieli się wielkim szczęściem

Ida Nowakowska 7 grudnia skończyła 33 lata. Znana prezenterka Telewizji Polskiej w ciągu swojego życia wiązała zawodowe plany w wieloma ciekawymi branżami. W tym wyjątkowym dniu przypominamy, jak potoczyło się jej życie zawodowe oraz prywatne. Okazuje się, że Ida nie ma powodów do narzekania...

Ida Nowakowska nie bała się żadnej drogi

Ida Nowakowska niewątpliwie należy do grona najbardziej rozpoznawalnych nazwisk w Telewizji Polskiej. Pochodząca z Warszawy i urodzona w artystycznej rodzinie gwiazda kończy dziś 33 lata. Zawodowo zajmowała się już tańcem, aktorstwem, a w ostatnim czasie karierę skupia na zdobywaniu doświadczenia jako prezenterka telewizyjna.

Ponadto Ida ma przed sobą otwartych wiele dróg. Prezenterka ma zarówno polskie, jak i amerykańskie obywatelstwo. Już przynajmniej raz wykorzystała otrzymaną od losu szansę i ukończyła szkołę w dwóch krajach, najpierw baletową w Warszawie, a następnie aktorstwo na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles.

Reklama

Ida Nowakowska ma za sobą wiele wyzwań

Nowakowska dawniej rozwijała się głównie na tanecznym gruncie. W Los Angeles prowadziła szkołę tańca, a w Nowym Jorku tańczyła w Metropolitan Opera. Występowała również jako solistka w musicalach Teatru Muzycznego Roma w Warszawie oraz Studio Buffo.

Dołączyła nawet do grona uczestników pierwszej edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz", a kilka lat później została jurorką tego programu. Brała również udział w wielu konkursach tanecznych, w których zdobywała prestiżowe nagrody.

Ponadto od 2018 roku Ida współpracuje ze stacją TVP. Prowadziła już takie formaty, jak: "Bake Off Junior", Eurowizję Junior czy Sylwester Marzeń. Była jurorką programu "Dance Dance Dance".

Ida Nowakowska o radości z tańca. "To jest miłość"

Obecnie wszystko wskazuje na to, że Ida Nowakowska poszła przede wszystkim w kierunku dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i udzielania profesjonalnych porad. Nowakowska jest prowadzącą "Pytania na śniadanie", "The Voice Kids" oraz "You Can Dance - Nowa generacja".

"Tańcząc otwieramy nasze wnętrze i emocje, ale co najważniejsze: duszę. Martha Graham powiedziała, że taniec jest "ukrytym językiem duszy", a John Austin, że "umiłowanie tańca jest pierwszym krokiem do miłości". A więc jeśli ludzie, tańcząc razem, czują, że wznoszą się ku nieskończoności, to na pewno jest to miłość" - wyznała w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Prywatne życie Idy Nowakowskiej. Ma szczęśliwą rodzinę i wspiera pasje synka

Życie prywatne 33-latki jest również pełne emocji i sukcesów. Ida jest żoną Jacka Herndona, którego poślubiła w 2015 roku. Poznała go podczas studiów aktorskich w Los Angeles. W 2021 roku urodziła syna Maksymiliana.

Ida we wspomnianej wyżej rozmowie podkreśliła, że jeśli syn będzie chciał zostać tancerzem, nie stanie mu na drodze do marzeń.

"Żeby zostać wybitnym tancerzem, oprócz techniki trzeba też mieć szeroką wiedzę: znać epoki, muzykę, literaturę, poezję, sztukę i matematykę, a przede wszystkim być bardzo twórczym. Technika tańca klasycznego rozwija obie półkule mózgowe, co pozwala na szybkie przyswajanie wiedzy, więc nawet jeśli taniec nie stanie się pasją mojego synka, to pomoże mu w ogólnym rozwoju. Maksymilian ma dopiero dwa latka, ale już uwielbia taniec i muzykę. Będę podążać za jego marzeniami, pasją".

Nowakowska w mediach społecznościowych. Jest wdzięczna

Ida Nowakowska od rana publikuje na swoim Instagramie życzenia, które otrzymuje od fanów. Ponieważ obserwuje ją ponad 400 tysięcy osób, a dzień jeszcze młody, to prawdopodobnie dopiero początek serdecznych słów.

Czytaj też:

Ryzykowny żart Idy Nowakowskiej w "Pytaniu na śniadanie". Nie czyta gazet?

Ida Nowakowska wszczyna aferę w studiu. Niewiarygodne, co wydarzyło się na kanapie

Metamorfoza Idy Nowakowskiej podzieliła internautów: "Fryzura na Dodę"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy