Reklama
Reklama

Ryzykowny żart Idy Nowakowskiej w "Pytaniu na śniadanie". Nie czyta gazet?

„Pytanie na śniadanie” słynie z wpadek. Wręcz można odnieść wrażenie, że widzowie włączają poranny program Dwójki w nadziei, że jakaś nastąpi. Do tej pory prowadzący rzeczywiście nie zawodzili. Tym razem padło na Idę Nowakowską i Tomasza Wolnego.

„Pytanie na śniadanie” dostarcza widzom porannej rozrywki, chociaż niekoniecznie w taki sposób, o jakim marzyliby producenci, a już zwłaszcza prowadzący. 

Ida Nowakowska i Tomasz Wolny popisują się w "Pytaniu na śniadanie"

Prezenterzy porannego pasma Dwójki często sprawiają wrażenie zagubionych, nie mogąc sobie dać rady z prostymi rachunkami, jak Tomasz Kammel, czy odkręcaniem słoików, jak Anna Popek, która wykorzystała sytuację do przekonywania wszystkich, że bez mężczyzny w domu można zapomnieć o kiszonkach.

Reklama

Podczas wtorkowego nagrania niewymuszonym luzem postanowili wykazać się Tomasz Wolny i Ida Nowakowska. Przekomarzając się z kucharzem, zaproponowali zabawę w podrzucanie owocu granatu. 

Ida Nowakowska i Tomasz Wolny przerzucają się granatem

Słabym ogniwem okazała się Nowakowska, która nie zdołała złapać owocu. Ostatecznie granat roztrzaskał się  na podłodze, na szczęście okazał się niewypałem. Ida gęsto się tłumaczyła:

"Przepraszam, myślałam, że ty złapiesz… Dzisiaj, jak widać, będzie z przytupem…"

Podczas, gdy Tomasz Wolny bawił się grą słów, opowiadając o tym, jak to „granat został rozsadzony”, Ida błysnęła informacją, uzyskaną od wydawczyni programu:

"Granat na Bliskim Wschodzie symbolizuje szczęście". 

No, raczej nie ostatnio… 

Ryzykowny "żarcik" w "Pytaniu na śniadanie"

Właściwie, w obecnej sytuacji,  trudno o bardziej niefortunny dobór słów. To już chyba lepiej było, jak Tomasz Kammel i Izabela Krzan rozpływali się nad dwuznacznością słowa „paw”. 

W czerwcu tego roku, prowadząc poranny program  w towarzystwie wypożyczonych z Łazienek Królewskich pawi, Krzan nie mogła przestać żartować na ten temat. Jak zauważyła:

„Już do godziny ósmej puściliśmy pawia”.

Pamiętacie to? No po prostu śmiechom nie było końca…

Zobacz też:

Śmieszki i chichotki w „Pytaniu na śniadanie”. Kammel i Krzan podnoszą poprzeczkę

Nowakowska i Wolny nie wiedzieli, co się dzieje w "Pytaniu na śniadanie". Nieźle ich zaskoczyła

"Pytanie na śniadanie": Wpadka w programie. Ekspertka nie wiedziała, co zrobić

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Pytanie na śniadanie" | Tomasz Wolny | Ida Nowakowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy