Reklama
Reklama

To tutaj odbędzie się wesele Jennifer Aniston

Ślub Jennifer Aniston (44 l.) i Justina Therouxa (41 l.) zbliża się wielkimi krokami. Para zakończyła właśnie remont willi, gdzie odbędzie się uroczystość...

Na ślubie pary pojawi się cała śmietanka towarzyska Hollywood. Córki nie będzie jednak wspierać i podziwiać własna matka, której Aninston nie zamierza zapraszać na uroczystość. Aktorka ma żal, że kobieta na początku kariery chętnie opowiadała o niej brukowcom, nieźle na tym zarabiając.

Zemściła się już, nie zapraszając jej na ślub z Bradem Pittem. Od tego czasu ich relacje nie poprawiły się i wygląda na to, że kobieta ponownie nie pojawi się na weselu córki, które odbędzie się w willi w Bel Air (dzielnica Los Angeles, jedna z najdroższych w całych Stanach).

Reklama

Aktorka kupiła ją w 2012 roku za 13,5 mln dolarów i remontowała przez długie miesiące, co kosztowało ją prawie drugie tyle - 8 mln.

Na gości oczekuje już piwnica winna o powierzchni 150 metrów kwadratowych i specjalna fontanna. Do tego - hydrauliczny, rozsuwany dach.

W samym domu jest część kobieta - SPA, oraz przeznaczona wyłącznie dla mężczyzn...

"Jennifer strasznie się przejmuje tym przyjęciem i bardzo wszystko przeżywa. Jest wkurzana, że remont się przeciągnął. Ma jednak nadzieję, że zdąży i wszystko będzie gotowe na czas" - mówi osoba z jej otoczenia.
Daty ślubu para na razie nie ujawniła. Media spekulują jednak, że odbędzie się on w sierpniu. 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Aniston | Justin Theroux | ślub
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy