Reklama

Reklama

Reklama

​To prawdziwy skandal! Frontman Maroon 5 przyznał się do zdrady. Opublikował oficjalne oświadczenie!

​To prawdziwy skandal! Okazuje się, że frontman popularnej grupy muzycznej Maroon 5 miał zdradzać swoją żonę z dużo młodszą kochanką. Pikanterii dodaje fakt, że partnerka muzyka Behati Prinsloo jest z nim w trzeciej ciąży. Teraz muzyk opublikował oświadczenie, w którym przyznał się do wszystkiego. Zobaczcie, co napisał w social mediach!

Adam Levine zdradził swoją ciężarną żonę?

Adam Lavine i Behati Prinsloo są ze sobą od 2012 roku. Po ponad dwóch latach związku postanowili się pobrać. W 2016 roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko - Dusty Rose, a drugą córkę Gio Grace przywitali w 2018 roku.

Piosenkarz i modelka Victoria's Secret spodziewają się teraz trzeciego dziecka. Czy to możliwe, że Levine dopuścił się zdrady w takim momencie?

Plotki zaczęły się od filmiku, który opublikowała na TikToku 23-letnia Sumner Stoh. W udostępnionym nagraniu wyznaje, że miała romans z wokalistą Maroon 5 i czuje się wykorzystana przez znanego muzyka.

Reklama

Twierdzi też, że dysponuje dowodami w tej sprawie - mają nimi być zapisy pikantnych rozmów z muzykiem.

Dlaczego teraz zdecydowała się wyjawić skrywany sekret?

"Jestem zawstydzona, że zaangażowałam się w relację z człowiekiem, który nie ma żadnego szacunku i wyrzutów sumienia" - tłumaczy Sumner Stoh.

To jednak nie koniec problemów Levina - w sieci pojawił się kolejny filmik, na którym inna kobieta wysuwa podobne oskarżenia pod adresem muzyka, publikując na TikToku zapis ich wspólnych rozmów.

Co na to sam zainteresowany?

Adam Levine odpowiada na plotki

Jak się okazuje, muzyk przyznał się do internetowego flirtu z Sumner Stoh, jednak twierdzi, że nie doszło między nimi do spotkania - znajomość skończyła się na wymianie kilku wiadomości.

"Dużo się teraz o mnie mówi i chcę nieco oczyścić atmosferę. Podjąłem niewłaściwą decyzję, flirtując z kimkolwiek innym niż moja żona. Nie miałem romansu, ale przekroczyłem granicę" - tłumaczył lider Maroon 5.

"Moja żona i moja rodzina są dla mnie najważniejsze na świecie. To było głupie i naiwne z mojej strony - zaryzykowałem tym, na czym zależy mi najbardziej na świecie. To był największy błąd jaki mogłem popełnić. Nie zrobię tego nigdy więcej. Biorę za to pełną odpowiedzialność. Przejdziemy przez to. I przejdziemy przez to razem" - napisał Adam Levine, bijąc się w pierś przed milionami fanów na Instagramie.

Nie wiadomo, czy muzyk odniósł się tym samym do wszystkich oskarżeń, czy tylko do tego, co w mediach społecznościowych opublikowała Sumner Stoh.

Odzyskał Wasze zaufanie?

Zobacz też:

Adam Levine wdał się w romans? Kochanka pokazuje dowód na zdradę Behati Prinsloo

Piotr Kraśko przerywa milczenie. Chodzi o wyrok za jazdę bez uprawnień!

Karol III miał polskie korzenie. Fryderyk Hauke spoczął na Starych Powązkach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adam Levine | Behati Prinsloo

Reklama

Reklama

Reklama