Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

To Osyda zastąpi Koroniewską!

Gdy gruchnęła wiadomość o tym, że Joanna Koroniewska (34 l.) odchodzi z sagi rodu Mostowiaków, produkcja "M jak miłość" poinformowała, że zorganizowała już wieloetapowy i trwający kilka tygodni casting na nową Mostowiaczkę.

Dziś wiadomo, że aktorką, która wygrała zdjęcia próbne, jest Joanna Osyda (24 l.), ubiegłoroczna absolwentka łódzkiej Filmówki i niezapomniana Majka z serialu TVN. W walce o rolę Osyda pokonała blisko 40 rywalek!

Reklama

"Po obejrzeniu materiału z castingu od razu wiedzieliśmy, że to właśnie Joanna Osyda powinna zostać nową Mostowiaczką" - informuje Karolina Baranowska, PR Manager serialu "M jak miłość".

"Po prostu była najlepsza i rzuciła nas na kolana. Idealnie wcieliła się w swoją nową postać. Cieszymy się na dalszą współpracę i wiele sobie po niej obiecujemy" - tłumaczy.

Jak udało się ustalić serwisowi swiatseriali.pl, Joanna Osyda podpisała kilkuletni kontrakt z produkcją "M jak miłość". Na razie miała trzy dni zdjęciowe. Produkcja nie ujawnia, kiedy i w jaki sposób zostanie wprowadzona do serialu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje