Reklama
Reklama

To nie plotka. Pomponik od 10. miesięcy nr 1 wśród serwisów plotkarskich w Polsce

Pomponik.pl nieprzerwanie od 10. miesięcy jest liderem kategorii "Plotki, życie gwiazd". To nowy rekord. Żaden inny serwis w Polsce tak długo nie dominował w show-biznesie. Pomponik.pl umacnia swoją pozycję na rynku. Według badań Mediapanelu w lutym z zasięgiem 8,7 mln RU wyprzedził drugi w rankingu serwis Pudelek.pl aż o 2 mln RU.

Pomponik już 10. raz numerem 1 w kategorii "Plotki, życie gwiazd"

Według badań Mediapanelu (luty 2024) Pomponik.pl 10. miesiąc z rzędu osiągnął najlepszy wynik w swojej kategorii. Serwis Interii czytało i oglądało 8,7 mln realnych użytkowników (RU). Pudelek.pl, Plotek.pl i Plejada.pl nie przekroczyły w tym czasie bariery 7 mln RU. Wygenerowały kolejno zasięg na poziomie - 6,7 mln RU, 6,4 mln RU i 6 mln RU.

Pilne wieści z show-biznesu. Pomponik już 10. miesiąc króluje wśród serwisów plotkarskich

Pomponik.pl rozwija się najszybciej spośród serwisów plotkarskich w Polsce. Według badań Mediapanelu w ciągu roku (luty 2023 - luty 2024) zwiększył on swój zasięg o ponad 900 tys. RU (12 %). W analizowanym okresie Plotek.pl odnotował spadek o prawie 2 mln RU (-24%), a Plejada o blisko 650 tys. RU (-10%). Pudelek.pl wygenerował natomiast niewielki wzrost na poziomie 72 tys. RU (1%).

Reklama

Serwis Interii zapewnia użytkownikom najlepszą rozrywkę w sieci. Ujawnia kulisy muzycznych, telewizyjnych i filmowych wydarzeń. Jako pierwszy przekazujące gorące newsy, obok których nie można przejść obojętnie. Damian Glinka w podcaście video "Strip talk" rozmawia z gwiazdami, artystami i influencerami o milionowych zasięgach  (m.in. Edyta Górniak, Michał Figurski, Monika RichardsonBlanka Lipińska i Caroline Derpienski). Zachęca ich do zwierzeń i komentowania głośnych plotek

Pomponik.pl jest patronem takich hitów stacji Polsat, jak: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

***

Według Mediapanelu w lutym 2024 r. strony i aplikacje całej Grupy Polsat-Interia zanotowały ponad 20,7 mln realnych użytkowników.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: pomponik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama