Reklama
Reklama

To nie były plotki. Doda będzie gwiazdą Sylwestra Polsatu. A to nie wszystko

Na swoim Instagramowym profilu Doda odkryła karty i zdradziła swoje plany na najbliższe tygodnie. Wśród nich nie mogło zabraknąć oczywiście występu na Sylwestrze Polsatu. Wszystko wskazuje na to, że artystka wraca do koncertowania w wielkim stylu i nie będzie mogła narzekać na nadmiar wolnego czasu.

Już zaledwie chwila dzieli nas od "Sylwestrowej Mocy Przebojów" w Polsacie. Stacja na miejsce organizacji swojego sylwestrowego koncertu wybrała Stadion Śląski w Chorzowie. 

Polsat nie przedstawił jeszcze wszystkich gwiazd, które zagrają tego wieczora, jednak w mediach już zaczęły pojawiać się pierwsze przecieki. Niektórzy artyści postanowili już dłużej nie zwlekać i oficjalnie potwierdzili, że sylwestrowy wieczór spędzą razem z widzami Polsatu. W tym gronie znalazła się Doda.

Reklama

To nie były plotki. Doda będzie gwiazdą Sylwestra Polsatu

Piosenkarka na swoim Instagramie oznajmiła fanom, że jest gotowa do ciężkiej pracy i koncertów. Wśród jej licznych występów nie mogło zabraknąć także "Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie. 

"Dzień dobry kochani! Mikołaj przyniósł Wam NAJWSPANIALSZĄ MNIE w worku ,bo oto jestem z powrotem. Gotowa do pracy i koncertów! Najbliższy w sylwestra @polsatofficial ,a potem 3 halowe Kraków, Łódź i kończący trasę Aquaria Tour -Gdańsk!" - napisała w swoim stylu Doda.

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych tygodniach artystka będzie miała ręce pełne roboty. 

Doda z Polsatem związana jest od dłuższego czasu. Od września 2022 roku można było ją oglądać w programie "Doda. 12 kroków do miłości". A w trakcie ostatniej ramówki jednym z hitów okazał się program "Doda Dream Show" oczywiście z Dorotą Rabczewską w roli głównej.

Zobacz też:

Doda spakowała walizki i uciekła z zimnej Polski. Pokazała, co teraz porabia

Doda zniknęła z sieci. Teraz wyszło na jaw, co za tym stoi

Gorąco za kulisami sylwestra Polsatu. Ruszyła giełda nazwisk. Wiemy, gdzie zjadą się gwiazdy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Polsat | Sylwestrowa Moc Przebojów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy