Reklama
Reklama

Doda spakowała walizki i uciekła z zimnej Polski. Pokazała, co teraz porabia

Doda (39 l.) zdecydowanie należy do osób ciepłolubnych. Podczas gdy w Polsce opady śniegu i mróz dają się wszystkim we znaki, piosenkarka wypoczywa pod palmami i rozkoszuje się Słońcem. Teraz gwiazda pokazała, jak spędza ostatnie dni w raju. Jest naprawdę gorąco!

Doda na wakacjach

Doda końcówkę jesieni postanowiła spędzić w malowniczym miejscu. Piosenkarka, o której w ostatnim czasie mówiono najczęściej w kontekście rzekomego rozstania z Dariuszem Pachutem, na pewien czas zdecydowała się zniknąć z sieci. Wiele osób zastanawiało się, co u niej słychać. W końcu, w zeszłym tygodniu Doda poinformowała, że przebywa na wakacjach. Z jej ówczesnego wpisu mogliśmy dowiedzieć się, że zdecydowała się wypocząć przed czekającą ją w grudniu i styczniu intensywną trasą koncertową.

Reklama

W ostatnich dniach na instagramowym profilu wokalistki pojawiało się niewiele nowych treści. Doda zdecydowanie skupiła się na wypoczynku i poza jedną jedyną rolką, na której oświadczyła, że przebywa w Tajlandii, nie zdradzała kulis urlopu. W końcu gwiazda postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i opublikowała kilka zdjęć z wakacji. Piosenkarka zapozowała, ubrana w orientalną, bogato zdobioną suknię z licznymi ornamentami. W dłoni trzymała pokaźnych rozmiarów, tropikalny kwiat. Na pozostałych zdjęciach Doda zapozowała nad brzegiem niewielkiego basenu. Na nieco szerszym ujęciu możemy zobaczyć w pełnej krasie kunsztowną kreację wokalistki.

"Tajlandia! 44 kraj i Moje podróżnicze marzenie spełnione, polecam zwiedzić całą, najlepiej po parę dni na każdej wyspie ! Thank you @paradoxresortphuket for a great time ! Teraz Czas na one night in Bangkok" - napisała pod zdjęciem Doda.

Doda spakowała walizki i uciekła z zimnej Polski

Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że wypoczynek w Tajlandii bardzo służy Dodzie. Na zdjęciach celebrytka sprawia wrażenie niesamowicie zrelaksowanej. Wielu fanów dziwi się jednak, dlaczego piosenkarka przestała pozować do wspólnych zdjęć w towarzystwie swojego partnera. Czy to sygnał, że nie są już razem? A może Doda wybrała się w samotną podróż na drugi koniec świata? Trudno odpowiedzieć jednoznacznie na te pytania, ale wskazówką, że w ich związku wszystko jest w należytym porządku może być jedno zdjęcie, które niedawno ukazało się na instastories Dody. Piosenkarka zapozowała wówczas z ręką swojego partnera. Fotografia była wykonana na siłowni, bowiem oboje słyną z zamiłowania do aktywności fizycznej. 

Na profilu Dariusza Pachuta na razie brakuje kadrów z Tajlandii. W ostatnich dniach w jego mediach społecznościowych pojawiały się wyłącznie pojedyncze ujęcia i żadne z nich nie wskazywało na to, aby mężczyzna przebywał za granicą. Nie można jednak wykluczyć, że to celowa strategia, aby media sądziły, że nigdzie nie wyjechał. Jak jest naprawdę, dowiemy się wkrótce. 

Zobacz też:

Doda podsyca plotki na temat związku z Pachutem. Nie do wiary, co pokazała ludziom

Doda zniknęła z sieci. Teraz wyszło na jaw, co za tym stoi

Doda zapowiada, a internauci oczekują. Gwiazda wywołała natychmiastową reakcję

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Dariusz Pachut
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy