Reklama
Reklama

Doda podsyca plotki na temat związku z Pachutem. Nie do wiary, co pokazała ludziom

Ostatnio Doda udostępniła na Instagramie zdjęcie z Dariuszem Pachutem - a jeśli mamy być dokładni, to z pewną częścią jego ciała. Nie, nie tą, o której myślicie. To pierwsze wspólne zdjęcie od czasu pojawienia się plotek o ich rozstaniu.

Doda jest znana z burzliwych związków. Teraz jest związana z Dariuszem Pachutem. Mimo plotek o rozstaniu, para nie potwierdziła tych informacji. Pachut towarzyszył Dodzie w trasie koncertowej. Teraz odpoczywają w Tajlandii. Ich wspólne zdjęcie z siłowni bawi internautów. Doda pozuje z "bicepsem" Pachuta. Na zdjęciu z siłowni widzimy artystkę, która napina mięśnie niczym rasowy bodybuilder. Żart w tym, że umięśniona ręka nie należy do niej, ale do Darka.

Reklama

Doda mówi o prywatności życia miłosnego

Doda nie reagowała na plotki o rozstaniu. W wywiadzie dla "Faktu" podkreśliła, że tylko dwoje ludzi powinno być wyłącznymi właścicielami swojej relacji.

"Ludziom się wydaje, że jeśli pokażesz zdjęcie z wakacji, to są oni właścicielami twojej relacji. Mówię tutaj o wszystkich, czyli o dziennikarzach, portalach, tabloidach, obserwatorach na Instagramie, ale także o fanach. Właścicielami relacji powinien być tylko partner i partnerka lub partner i partner, w zależności od ludzkich preferencji. Po prostu dwoje ludzi, którzy się kochają. I tyle. Koniec" - tłumaczyła.  

Dariusz Pachut chwali się w sieci nową pasją

Dariusz Pachut od jakiegoś czasu trenuje freediving. W przeszłości ukochany Dody pisał w social mediach, że bardzo lubi sporty wodne. 

"Od zawsze moim żywiołem była woda, praktycznie każda moja aktywność jest z nią związana (prócz gór)" - pisał w sieci.

Pachut opublikował również filmik, na którym zaprezentował nurkowanie na prawie 20 metrach głębokości. Na nagraniu można zobaczyć, jak powoli spływa na dno ogromnego basenu.

"Kolejny trening za mną i kolejny progres" - napisał Pachut.

Internauci byli zachwyceni nową zajawką Dariusza.

Czytaj też:

Honorata Skarbek jest oskarżana o kopiowanie wizerunku. Stworzyła siebie na wzór Dody? [POMPONIK EXCLUSIVE]

Doda zakwalifikowana do 1% populacji. Gwiazda pokazała oficjalny dokument

Doda nie posiada się ze szczęścia. Ogłosiła fanom radosną nowinę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dariusz Pachut | Doda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy