Reklama
Reklama

To koniec plotek. Żona Martyniuka pilnie przekazała wieści z domu. Poruszenie na całą Polskę

W domu Danuty i Zenona Martyniuków w ostatnich miesiącach zaszły ogromne zmiany. Żona króla disco polo w końcu postanowiła wyjawić całą prawdę o tym, co dzieje się w ich małżeństwie. Najnowsze zdjęcia nie pozostawiły już żadnych złudzeń. Fani wokalisty i jego ukochanej pospieszyli z gratulacjami...

Danuta Martyniuk i Zenon Martyniuk tworzą małżeństwo od ponad trzech dekad. Para doczekała się tylko jednego syna, ale Daniel daje im się we znaki za co najmniej kilka pociech. W końcu o jego problemach z prawem co chwila na nowo jest głośno.

Reklama

Piosenkarz w wywiadach ubolewał, że nie ma już do niego sił. Ostatecznie postanowił się nie wtrącać, skupiając na swojej karierze i ukochanej wnuczce, której przyszło się wychowywać w rozbitej rodzinie. 

Daniel bowiem dość szybko znudził się małżeństwem z Eweliną, a aktualnie planuje ślub z nową wybranką.

Wielkie zmiany u Martyniuków

Jego rodzice od miesięcy są za to zajęci czymś jeszcze. Danuta postanowiła wziąć się za siebie i męża i zaprowadziła w domu poważne zmiany w domowej diecie. Efektami chwali się już od jakiegoś czasu w mediach. 

Martyniukowa przeszła bowiem spektakularną przemianę, co jednak kosztowało ją sporo wysiłku. 

"Najgorsze były słodycze i białe pieczywo oraz masełko, którego za dużo używałam. Kiedy schudłam, postanowiłam, że by coś zrobić także z twarzą. Skóra się przecież starzeje, a gdy się chudnie, jest bardziej wiotka" - wyznała w "Fakcie". 

Polubiła się także z medycyną estetyczną. Jakiś czas temu poprawiła sobie nos, a teraz szykuje się do liftingu twarzy. 

Zenek także dał się namówić na przejście na dietę. Efektami pochwalił się właśnie podczas koncertu TVP "Roztańczony Narodowy".

"Pilnuję się ostatnimi czasy. Zrezygnowałem ze słodyczy i efekty już widać. Stroje sceniczne leżą na mnie lepiej. I wszystkie guziki w marynarce mogę zapiąć. Staram się jeść regularnie. Pięć posiłków dziennie. Małe porcje" - wyznał w "Super Expressie" odchudzony Zenek. 

Fani gratulują Martyniukom

Pod najnowszymi zdjęciami w social mediach odmienionych Martyniuków posypały się gratulacje od fanów z całej Polski. 

Też wam imponują metamorfozy Zenka i Danuty?

Zobacz także:

Jaką emeryturę ma Zenek Martyniuk? Dwa razy wyższa kwota niż u przeciętego Polaka 

Zenek Martyniuk: Nie tak miało wyglądać jego życie. To nie plotki

Zenek Martyniuk skrytykowany. Fani wypomnieli mu to jak śpiewa po angielsku

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Danuta Martyniuk | Zenon Martyniuk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy