Reklama
Reklama

To już nie jest tajemnica, z kim związała się Gardias. Kto by przypuszczał

Dorota Gardias ma za sobą jedno nieudane małżeństwo i kilka nieformalnych związków. Co ciekawe, dwóch jej byłych partnerów obecnie jest w związkach z innymi gwiazdami show-biznesu. Obecnie, jak się okazuje, gwiazda znów jest zakochana. Właśnie uchyliła rąbka tajemnicy na temat nowego związku.

Życie uczuciowe Doroty Gardias

Dorota Gardias dotąd nie miała szczęścia w miłości. Gwiazda ma za sobą rozwód. Z mężem, Konradem Skórą, po którym swego czasu nosiła nazwisko, rozwiodła się w 2011 roku.

Później jej wielką miłością był ojciec jej córki, Hani, Piotr Bukowiecki. Prezenterka ochoczo opowiadała o tej miłości w mediach, jednak ostatecznie para i tak się rozstała. Dziś mężczyzna jest w związku z Edytą Herbuś.

Reklama

Co ciekawe, inny jej były partner, mianowicie Dariusz Pachut, także związał się z inną gwiazdą po rozstaniu z nią. Mowa oczywiście o Dodzie, w której jest aktualnie zakochany. Po rozstaniu z Pachutem Gardias była przez dłuższy czas samotna. A teraz pochwaliła się nowym związkiem i uchyliła rąbka tajemnicy na temat nowej miłości.

Gardias zakochana. I to w kim

Dorota Gardias zmieniła ostatnio nieco profil swojej działalności zawodowej. Zajęła się szerzej karierą wokalną i niedawno, w związku ze zbliżającym się Euro, nagrała nawet piosenkę, która jednak nie wszystkim przypadła do gustu.

Okazuje się, że tematyka piosenki wcale nie jest przypadkowa. Jej nowy partner jest bowiem mocno związany z piłką nożną. I to właśnie on zainspirował ją do stworzenia utworu właśnie o tematyce piłkarskiej.

Choć nie chce się szeroko wypowiadać na temat nowego związku, to jednak uchyliła rąbka tajemnicy.

"Nie bardzo chcę o tym mówić, gdyż nie mam takiej potrzeby, żeby też opowiadać o swoim życiu prywatnym, ale też jestem dorosłą osobą — jestem w związku i też nie mam zamiaru tego ukrywać. Nie będę ukrywać się przed ludźmi, że mam partnera. Faktycznie, mój partner związany jest z piłką nożną" - powiedziała "Plejadzie".

Najbliższe mistrzostwa Europy Dorota Gardias zatem będzie z pewnością śledzić z zapartym tchem i na dodatek w miłym towarzystwie.

Zobacz też:

Decyzja Gardias podzieliła fanów. Poprzednim razem gorzko pożałowała...

Sylwetka 43-letniej Gardias nie jest przypadkiem. Wystarczą dwie rzeczy, by utrzymać taką formę

Gardias sięgnęła do najtrudniejszych wspomnień. Tak wyglądał najgorszy dzień jej życia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Gardias
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama