Reklama
Reklama

Sylwetka 43-letniej Gardias nie jest przypadkiem. Wystarczą dwie rzeczy, by utrzymać taką formę

Dorota Gardias ma 43 lata, a jej figura od lat pozostaje niezmienna. Modelka i dziennikarka zachwyca sylwetką do tego stopnia, że niejednokrotnie była już pytana o swój sposób na utrzymanie formy. Niektórzy mogą być zaskoczeni tym, co zdradziła...

Dorota Gardias zdradziła swój sposób na szczupłą sylwetkę

Dorota Gardias to znana pogodynka, dziennikarka i modelka. Już w 1999 roku zachwycała niewiarygodną sylwetką i otrzymała tytuł Miss Lubelszczyzny. Jak sama podkreśla, na sukces gwiazdy składają się przede wszystkim zasady, których przestrzega w codziennym życiu.

Co ciekawe, Dorota Gardias ograniczyła tylko dwa produkty. Przede wszystkim gwiazda bardzo rzadko sięga po mięso, skupia się za to na warzywach. Ponadto unika słodyczy, ale miodem od czasu do czasu słodzi niektóre potrawy.

Reklama

Dorota Gardias radzi, co robić by utrzymać formę. Padły ważne wskazówki

Choć Dorota na Instagramie ograniczyła się do takiej krótkiej porady, warto podkreślić, że jest też bardzo aktywną osobą. Niewątpliwie wpływ na jej sylwetkę ma chodzenie po górach, żeglowanie oraz liczne podróże.

Sama Dorota potrzebowała czasu, by sobie o tym przypomnieć, ponieważ przy okazji innej wymiany zdań z fanami, zauważyła, że zapomniała o jeszcze dwóch, a nawet trzech istotnych wskazówkach...

"Trochę aktywności fizycznej... Plus geny po mamie" - podkreślała. Dodała też, że ograniczyła pieczywo.

Dorota Gardias zmieniła ścieżkę kariery?

Dorota Gardias jest ostatnio pełna niespodzianek. Gwiazda nie tylko dzieli się szczegółami swojej diety, ale również zachwyca... muzyką. Prezenterka pogody zaskoczyła telewidzów występem w programie "Mask Singer" i obietnicą, że choć nie zamierza porzucać dotychczasowej pracy, nie zrezygnuje także z realizacji swoich marzeń o śpiewaniu.

"To jest wielki sukces dla mnie, że spełniłam swoje marzenie z dzieciństwa. Przyszedł taki moment w moim życiu, w którym pomyślałam sobie: kiedy, jak nie teraz?" - zastanawiała się w rozmowie z "Onet Rano".

Zapytana o to, czy w planach jest cała płyta, Dorota odpowiedziała, że na ten moment nie ma pewności:

"Zobaczymy. Byłoby super zebrać taki materiał i później zamknąć to w płytę. Ale na razie zaczynam od singla, w kolejce czeka już następny. To jest dla mnie niesamowita przygoda".

Dorota Gardias chwalona przez koleżanki z branży

Wygląda na to, że choć od rozpoczęcia kariery minęły długie miesiące, prezenterka pogody dalej zajmuje się śpiewaniem i z pasją podchodzi do wszelkich muzycznych obowiązków. Również 1 stycznia nie zapomniała o publikacji nagrania ze swojego występu.

Już wtedy koleżanki z branży zapewniały, że powinna podążać tą ścieżką, szczególnie że to spełnienie jej marzeń.

"Dorisku rzuć pogodę i śpiewaj! Szczęśliwego nowego roku" - jej występ pochwaliła sama Omenaa Mensah.

Czytaj też:

Dorota Gardias wspiera Dodę po rozstaniu z Dariuszem Pachutem? "Posklejaj skrzydła"

Zaskakujące wieści od Doroty Gardias. Wydało się, co szykuje w tajemnicy

Prostota, wygoda i ciepłe dodatki. Tak wygląda mieszkanie Doroty Gardias

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Gardias
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy